ПУМБ запустив сервіс безконтактної оплати Garmin Pay

Garmin Pay

Перший український міжнародний банк (ПУМБ) запустив сервіс здійснення безконтактної оплати платежів за допомогою годинника Garmin Pay.

Про це AllFin повідомила прес-служба ПУМБ.

Клієнти Першого українського міжнародного банку користуються цим сервісом вже з 17 серпня. Ця опція на поточний момент доступна власникам карт Visa.

У банку заявили, що ПУМБ став одним з перших банків в країні, які підключили послугу безконтактної оплати Garmin Pay.

Аналітики банку відзначають, що сервіс Garmin Pay був розроблений спеціально для активних людей, які багато займаються спортом, використовуючи при цьому спеціальні девайси для пульсу, кількості кроків і т.п.

Так само, як і оформлення кредиту без поручителів, Активація сервісу безконтактної оплати Garmin Pay займає всього кілька хвилин. Для цього користувачеві необхідно встановити додаток Garmin Connect, яке доступне в Google Play / App Store. Після цього потрібно синхронізувати смартфон з годинником і додати платіжні карти Першого українського міжнародного банку.

Також поліпшив обслуговування клієнтів і мобільний банк Monobank, Який надав своїм клієнтам можливість здійснювати покупки, розраховуючись за допомогою сервісу безконтактної оплати Apple Pay. На даний момент Monobank є третім українським банком, який підтримує технології Apple Pay. Раніше сервісом безконтактної оплати отримали можливість скористатися клієнти державних банків - ПриватБанку і Ощадбанку.

Примітно, що при розрахунках через сервіс безконтактної оплати Apple Pay не потрібне підключення до інтернету. При цьому реквізити платіжної картки не зберігаються на пристрої користувача і не передаються продавцям.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх