Ощадбанк роз'яснив механізм виплати субсидій готівкою

субсидія

Ощадбанк пояснив, яким чином буде з березня виплачувати готівкою субсидії на оплату комунальних послуг громадянам, яким їх призначили до завершення 2018 року.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення банку.

Фінустанова підкреслює, що рахунки за компослуги тепер будуть надходити цим громадянам в повному обсязі без урахування субсидії, і вони повинні будуть самостійно і своєчасно оплачувати їх, використовуючи отримані кошти. Якщо на оплату послуг ЖКГ витратяться не всі отримані гроші, залишком можна буде розпорядитися на свій розсуд.

Субсідіантам, які не є пенсіонерами, потрібно перед відвідуванням банку зареєструватися на сайті Ощадбанку або через його контакт-центр за безкоштовним номером 0800210800, вибравши найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії без черг.

Отримати кредит

Отримати субсидію ця категорія громадян зможе з 12 числа кожного місяця грошовим переказом через систему Ощадбанку «Швидка копійка» або на поточний рахунок в цьому банку. Для отримання потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. При наявності рахунку субсидія буде автоматично зарахована на нього, а клієнт повідомлений про це по SMS (якщо ця послуга у нього підключена).

Якщо субсідіант не має поточного рахунку в Ощадбанку, Міністерство соціальної політики надішле адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через цей держбанк. При отриманні першої субсидії готівкою людині запропонують все ж відкрити такий рахунок для зручності подальших виплат.

Ощадбанк підкреслює, що пенсіонерам додаткова реєстрація не потрібна - вони отримають субсидію разом з пенсією через «Укрпошту» чи на свій пенсійний рахунок в банку.

Нагадаємо, що субсидії готівкою навесні отримають 1,1 млн пенсіонерів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голосу, в середньому: 3.7 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх