Регулятор пропонує підвищити тарифи на електроенергію для населення

Регулятор пропонує підвищити тарифи на електроенергію для населення

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, пропонує скасувати пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год електроенергії для вирішення проблем з «зеленим» тарифом.

Про це ОлФін дізнався із заяви представника Комісії.

Підвищити тариф пропонують на 0,78 коп. за КВ.

Крім того, протягом 2-5 років НКРЕКУ пропонує підвищити ціни на електроенергію для населення до рівня промисловості, забезпечивши адресну допомогу вразливим категоріям споживачів.

Нагадаємо, це вже не перша заява Комісії про те, що вартість електрики для населення потрібно підвищувати, проте чиновники не раз обіцяли, що найближчим часом підвищення не буде.

Раніше стало відомо, що всі законопроекти і акти Кабміну будуть проходити обов'язкову експертизу Європейської Комісії для підтвердження їх відповідності Угоди про асоціацію та праву ЄС.

Читайте також: Як платити менше за електроенергію

Крім того, в Україні більше 24 тисячі домогосподарств використовують сонячні електростанції, Потужність СЕС досягає вже 618 МВт.

Додамо, що Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до законодавства з безпеки використання ядерної енергії. Відповідне рішення підтримали 295 народних депутатів України.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх