З січня по квітень ВВП впав на 5%

З січня по квітень ВВП впав на 5%

За перші чотири місяці нинішнього року внутрішній валовий продукт нашої країни впав на п'ять відсотків.

Про це ОлФін дізнався з аналітики МЕРТ.

Відзначається, що в квітні більшість підвидів виробничої діяльності відчули повне негативний вплив поширення в світі COVID-19 і продовження дії карантинних заходів по стримуванню пандемії всередині країни.

Читайте також: Як скоротити переплату по кредиту

Нагадаємо, за даними інвесткомпанії ICU падіння ВВП України в квітні поглибилося до 12% рік до року в квітні з 4,5% рік до року в березні. Крім того, фінансовий результат до оподаткування великих та середніх підприємств в Україні за січень-березень 2020 року склав 4,9 млрд грн збитку, тоді як за аналогічний період роком раніше вони показали 111,1 млрд грн прибутку.

У НБУ вже відзначили, що активність бізнесу зростає, а його настрій стає більш оптимістичним. Влада сподівається, що вже в другому півріччі наша країна зможе відновитися. У цьому нам допоможе транш МВФ, повернення довіри нерезидентів до ОВДП і зняття обмежувальних заходів, які були введені в країні з 12 березня для недопущення поширення коронавирусной хвороби.

Міжнародне рейтингове агентство S & P Global Ratings прогнозує падіння економіки України в 2020 році на 5,5% з подальшим відновленням в наступному році.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх