Сім найпопулярніших кріптовалютних «розлучень»

інтернет-шахраї

Крітовалюти - досить складна фінансова сфера і цілком природно, що більшість людей не розуміють принципів цієї системи. А тому їх не складає труднощів ввести в оману або, просто кажучи, обдурити.

Деякі «розлучення» беруть свій початок з класичних схем про «відсотки про спадщину» або «відправте гроші принцу». Але шахраї не стоять на місці і щодня вигадують нові способи збагачення. Ми розповімо про семи найпопулярніших.

Класична схема

"Доброго дня. Нас вітає податкова служба. Ви зобов'язані перевести половину своїх криптовалюта на вказаний гаманець. В іншому випадку ми змушені будемо порушити справу і звернутися в судові інстанції ». Не варто «вестися» на подібні заяви, та й взагалі на будь-які вимоги, які загрожують «серйозними наслідками. Також як і на те, що займаючись серфінгом в інтернеті, ви виявили що виграли пару мільйонів в лотерею.

Шкідливе програмне забезпечення

Децентралізація та анонімність системи криптовалюта може викликати деякі складності. Чи займаєтесь Майнінг - не варто кликати по сумнівними посиланнями, прикріпленим до листів або на будь-які підозрілі посилання на будь-яких сайтах. Ми живемо в таку епоху, що шкідливе ПО з кожним днем стає все більш витонченим.
І ще один момент: обходьте стороною всіх, хто пропонує вам безкоштовний Майнінг. Звичайно, такі сайти існують, але навряд чи ви вийдете на них, клікаючи по сумнівними посиланнями.

Отримати кредит

«Нові» криптовалюта

Так як нові криптовалюта дійсно з'являються практично кожен день, то безліч шахраїв поспішають нажитися на «інновації». Як правило, сайти пропонують купити новий вид монет, який принесе 500% за найкоротші терміни і «купувати треба саме зараз»! Не варто лінуватися і знайти офіційний сайт або інше підтвердження про реальність розробки.

фальшиві гаманці

Це одна з найпопулярніших видів обману. На це вже попалися тисячі користувачів, адже ніхто достовірно не знає, кому належить гаманець - надійному особі або шахраєві. Щоб уникнути таких «неприємних» моментів, вибирайте тільки авторитетні і надійні ресурси.

Відродження МММ

Так, фінансові піраміди існують і в кріптовалютном бізнесі. Тут важливо розуміти, що прибуток будуть отримувати тільки ті, хто стоїть у витоках такої піраміди.

фальшиві біржі

Ці хитруни пішли набагато далі. Ресурс пропонує вам увійти в обліковий запис і відразу приступати до торгів. Але як тільки ви даєте їм інформацію, шахраї відразу спробують увійти в ваш реальний аккаунт. Порада проста: вибирати тільки надійний і перевірений ресурс.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх