Шопінг за криптовалюта скоро стане реальністю

Pundi X

Одна з компаній, яка займається бізнесів в сфері органічних продуктів харчування прийняла рішення приймати до оплати криптовалюта. 

FAMA Group буде приймати криптовалюта в якості оплати за допомогою POS-терміналів від Pundi X.

Pundi X - це проект, який вийшов з ICO і через 6 місяців після його завершення отримав замовлень більш ніж на 25 тисяч терміналів для Японії, Швейцарії, Сінгапуру та Південної Кореї. Країни, які спочатку виявили лояльність до криптовалюта, можуть першими ввести її у вільний обіг. Завдяки цим приладам люди зможуть розраховуватися криптовалюта в магазинах та інших установах, просто скануючи відповідний QR-код.

Крім того, на думку засновників проекту, такі термінали будуть особливо корисні країнам, що розвиваються, де у більшості людей немає банківських рахунків. Кріптовалютние гаманці можуть стати більш надійним і зручним способом використання коштів.

Нагадаємо, що раніше компанія Opera повідомила про запуск нової версії браузера для мобільних пристроїв з вбудованими кріптовалютним гаманцем. Перевірити можливості новинки можна вже зараз в приватній демо-версії браузера.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх