Швейцарія може виплатити всім жителям по 7000 євро

Швейцарія планує виплатити кожному громадянину країни, включаючи дітей, по 7500 швейцарських франків (близько 7000 євро).

Як стало відомо ОлФін з повідомлення швейцарського агентства Watson, про цю ініціативу Федеральна канцелярія Швейцарії заявила в своєму офіційному віснику і зазначила: якщо її підтримає 100 тисяч чоловік, питання винесуть на референдум.

Відзначається, що необхідну підтримку ініціатива Федеральної канцелярії Швейцарії повинна отримати до 22 квітня 2022 року. У разі підтримки ідеї на референдумі, люди отримають гроші не пізніше, ніж через рік після прийняття ініціативи.

З такою пропозицією виступили сім жителів кантону Санкт-Галлен. На їхню думку, центробанк Швейцарії повинен виплатити «вертолітні гроші», щоб знизити вартість національної валюти.

Читайте також: Як знайти телефон вдома, якщо він на беззвучному режимі

Довідка. «Вертолітні гроші» - це один з методів державного сприяння соціально-економічному розвитку суспільства. Він включає в себе грошові виплати населенню, розподіл між громадянами доходів від видобутку ресурсів, експерименти з гарантованим доходом. Метод передбачає вільне їх використання між кінцевими споживачами.

Автори ініціативи вважають, що для виплати необхідно надрукувати нові гроші, а запропоновану суму слід звільнити від податків.

Тим часом, Китай проводить експеримент, в рамках якого просто так роздасть $ 1,5 млн.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

3 коментарі до “Швейцария может выплатить всем жителям по 7000 евро”

 1. Аватар коментатораАнатолий :

  спасибі

 2. Аватар коментатораМаша :

  Скасовуйте заявку. Я вам заявку на кредит не подавала !!!!!

  1. Аватар коментатораКира :

   Добрий день. Ми не можемо скасувати заявку. Звертайтеся, будь ласка, в фінкомпанію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх