Вартість нафти подолала чергову психологічну позначку

Вартість нафти подолала чергову психологічну позначку

Ціни на нафту Брент проклали зниження на 8,34%, до 22,84 доларів за барель.

Про це ОлФін дізнався з аналітики Блумберг.

З початку місяця вартість нафти марки Брент скоротилася більш ніж на 50%.

Відзначимо, що 27 березня, російська нафта марки уралс торгувалася на рівні 16,2 долара за барель. За тиждень вона подешевшала на 5,51 долара, так що ціна повернулася в 90-і роки минулого століття.

Нагадаємо, є кілька причин зменшення ціни чорного золота на зовні світових ринках. Перша, недовіру міжнародних інвесторів до цього енергоресурсу як ризикового активу на тлі світової пандемії КОВІД-19. А друга, конфлікт між Саудівською Аравією і РФ, які на недавній зустрічі ОПЕК не змогли домовитися щодо обсягів видобутку цього енергоресурсу. Ситуацію вже назвали цінової війною. Третя причина полягає в тому, що через введення карантину в багатьох країнах люди залишаються вдома, транспорт не їздить, а заводи не працюють, що призводить до зниження споживання.

Читайте також: Ціна на нафту: від чого залежить і чому змінюється

У той же час, Норвегія приготувалася нанести потужний удар по цінах на нафту, заповнивши ринок сировиною з гігантського родовища Йохан Свердруп в Північному морі в умовах вже існуючого надлишку пропозиції. А Нігерія в зв'язку зі сформованою ситуацією хоче наростити видобуток сировини майже на третину - з 1,789 мільйона барелів на день до 2,5 мільйона.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх