Вартість золота встановила рекорд

Вартість золота встановила рекорд

Ціна на золото досягла максимуму за останні вісім років.

Про це ОлФін дізнався з аналітики Рейтерс.

Золото показало зростання в 1,5% і стоїть 1702,45 за унцію. Це новий максимум з 2012 року.

Відзначимо, що головною причиною зростання вартості цього дорогоцінного металу, є високий інтерес інвесторів до нього, як до стабільного активу на тлі нестабільності через коронавируса і обвалу вартості нафти в результаті конфлікту в ОПЕК.

Золото також активно купують різні банки для того, щоб потім влити збережені таким чином гроші в економіку для зменшення наслідків коронавируса.

Відзначимо, що аналітики прогнозують продовження подорожчання цього дорогоцінного металу. На сьогодні найбільшими запасами золота володіє США, РФ, Німеччина, Італія, Франція і Китай.

Читайте також: Ціна на нафту: від чого залежить і чому змінюється

Однак не всі економісти налаштовані оптимістично. Деякі переповнені скепсисом і вважають, що перспективи золота, як важеля для досягнення фінансової стабільності переоцінені на тлі спекуляцій центробанків різних країн з вартістю цього дорогоцінного металу.

Відзначимо, що вартість срібла в Україні також пішла вгору. А аналітики переконані, що воно ще буде дорожчати.

А ось дорогоцінного каміння не так щастить. У лютому оптові ціни на діаманти знизилися. Причиною тому стало зниження попиту на тлі поширення коронавируса в Китаї і світі. Ціни на діаманти круглого ограновування вагою в один карат впали на 5%, за ними на 3,7% впали ціни на діаманти круглого ограновування вагою в два карати.

Крім дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, стабільними активами також вважається нерухомість. Бізнес-столиця Німеччини Франкфурт став містом, де житло в 2019 році дорожчало швидше за все - 10,3%. На другому місці Лісабон - 9,6%.

А ось нафти не щастить. Аналітики передбачили падіння цін на нафту до 20 доларів за барель.

Нагадаємо, паніка на світових ринках через поширення коронавируса і обвалу цін на нафту призвели до чергового різкого падіння вартості ВВП-варантів (-9,2%) і єврооблігацій (+ 1-1,1 п.п. до прибутковості) нашої країни.

Читайте також: Скільки грошей можна отримати, здаючи в ломбард срібло

Країни ОПЕК втратили 500 млн доларів за добу через падіння цін на нафту. А 500 найбагатших за добу втратили 238,5 млрд дол., Що стало найбільшим денним падінням з того часу як таку статистику ведуть (з жовтня 2016 року, - ред).

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх