Теплий кредит у ПриватБанку: як отримати компенсацію

теплі кредити від Приватбанку

Теплі кредити в ПриватБанку - програма кредитування, спрямована на поліпшення житлових умов населення в зимовий період, а також для збільшення економії ресурсів на опалення квартир і приватних будинків.

Головна особливість такого кредитування в тому, що держава бере на себе зобов'язання компенсувати від 20 до 35% тіла кредиту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1056 від 17 жовтня 2011 року (пункт 3.4).

сума компенсації

Сума компенсації залежить від типу товару, купленого за програмою теплого позики:

 • котли - 20% від вартості котла, але вартість котла не повинна перевищувати 12 000 грн. Якщо у клієнта оформлена субсидія, сума компенсації збільшується до 35% від вартості, але максимальна вартість котла залишається колишньою;
 • інше обладнання та матеріали - 35% від вартості, обмеження по вартості - до 14 000 грн, умови для всіх рівні, незалежно, є у клієнта субсидія чи ні.

Для того, щоб можна було отримати компенсацію, клієнт зобов'язаний надати банку Акт виконаних робіт та рахунок-фактуру. Фінустанова самостійно формує списки і відправляє їх в агентство Держенергоефективності, після чого на рахунок клієнта надходить компенсація від держави.

Де можна оформити теплий позику від Привату

Теплий кредит від ПриватБанку доступний:

 • В мережі роздрібних магазинів-партнерів Приватбанку;
 • В інтернет-магазинах, партнерах Приватбанку;
 • У ПриватМаркет.

Клієнт може ознайомитися зі списком магазинів-партнерів на сторінці програми «Теплий кредит від Приватбанку». За допомогою оплати частинами або миттєвої розстрочки можна придбати в даних магазинах товари згідно з переліком, зазначеним у програмі кредитування. Кредитний ліміт на мапі клієнта повинен перевищувати суму покупки на 29% (при купівлі товару на суму 10 000 грн у клієнта сума ліміту повинна становити 12 900 грн).

Через ПриватМаркет можна знайти і купити потрібні товари, вибравши необхідну категорію товарів і натиснувши на кнопку «теплий кредит».

оформити пільговий займ на утеплення можна максимум на 24 місяці. Максимально доступна сума кредиту на утеплення в ПриватБанку - до 50 000 грн.

Клієнт має право оформити теплий займ один раз на рік.

Через брак коштів, в листопаді 2018 року Приватні призупинив видачу позик на тепло. Держава не виділила достатньо грошей на теплі кредити в Україні. Однак лише через пару тижнів в Кабміні оголосили про те, що фінансування теплих позик в 2019 році буде значно збільшено, а значить, можна сподіватися на поліпшення умов по кредитування для населення.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.8 з 5)

6 коментарі до “Теплый кредит в ПриватБанке: как получить компенсацию”

 1. Аватар коментатораИрина :

  Привіт, підкажіть пожалуста, моя мама отримує пенсію 1700 грн, хоче скористатися програмою »теплий кредит», якщо сума кредиту буде 20000грн, на 2 роки, тоді яку суму вона повинна погашати щомісяця? Спасибі!

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Вітаємо! За відповіддю на це питання радимо звернутися безпосередньо в банк:
   3700 - з мобільного безкоштовно
   0 800 500 003 - зі стаціонарного безкоштовно

 2. Аватар коментатораМарина :

  Чи є порука за програмою теплих кредитів?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Ми не чули про таке, але якщо сума велика, а кредитна історія погана, можливо, воно і буде потрібно.
   Уточніть краще в банку, в якому збираєтеся брати теплий кредит.

 3. Аватар коментатораприколист :

  а влітку дають?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Дають, поки не закінчилися відведені під теплий кредит гроші. Так що радимо не затягувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх