Топ-менеджери назвали дату злиття Альфа-банку і Укрсоцбанку

Злиття Альфа банку і Укрсоцбанку

Юридичне злиття найбільших фінансових структур Альфа-банку Україна (АВH Holdings SA) і Укрсоцбанк (UniCredit Group) буде завершено протягом першого півріччя 2019 року.

Про це повідомив CEO «Альфа-Груп» в Україні, голова правління Укрсоцбанку Іван Світек в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

За інформацією Світек, на даний момент проводиться робота з переведення всіх активних клієнтів Укрсоцбанку на майданчик Альфа-банку.

«Наша мета, до якої ми планомірно рухаємося, - переклад 75% всіх активних клієнтів, в тому числі і в обсягах бізнесу, на баланс Альфа-банку до кінця 2018 року», - зазначив глава правління Укрсоцбанку.

У свою чергу, голови правління Альфа-банку Вікторія Михайле розповіла про схему м'якого переходу до злиття банків. Так, перехід дозволить клієнтам отримати нові кредитні продукти. Також в об'єднаній структурі продовжить працювати вподобана клієнтам карта Carbon.

«Таким чином, клієнти у відділеннях« 2 в 1 »в зручному форматі переводять пасиви з Укрсоца в Альфу з премією, отримують більш преміальні картки і продукти», - пояснила Михайле.

За словами топ-менеджерів, клієнти банку отримають не тільки персонального менеджера, але і більш високотехнологічні інтернет-банкінг і мобільний додаток.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх