Трамп анонсував боротьбу з кріптопреступностью

Трамп проти кріптовалютних злочинів

Президент США Дональд Трамп підписав наказ про формування цільової групи, яка візьме на себе розслідування в області кріпторинка і шахрайства з його споживачами.

Як повідомляє прес-служба Білого дому, заявлена цільова група буде займатися розробкою схем по боротьбі з шахрайством з цифровими валютами і, перш за все, виступати на захист прав ошуканих споживачів. У проекту по боротьбі з кріптопреступленіямі ще немає чітких приписів. Всі рекомендації з приводу подальших схем роботи поки знаходяться в розробці, а потім будуть спрямовані на розгляд президенту США.

Відзначимо, що це не перша спроба вирішити проблему контролю криптовалюта в США, адже на відміну від фіатних коштів, кріптовалютние транзакції децентралізовані, тому відстежити їх або проконтролювати неможливо. Ще в лютому була сформована команда фахівців з кібербезопасноті, які повинні були розбиратися зі злочинами з криптовалюта. Виходячи з результатів їх роботи, Міністерство юстиції США змогло запустити велику справу по боротьбі зі штучною маніпуляцією ринком криптовалюта.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх