Туристичні путівки стали доступнішими

Туристичні путівки стали доступнішими

Через поширення коронавируса по світу вартість туристичних турів просіла.

Про це ОлФін дізнався з аналітики Українських новин.

Туроператори відзначають, що українці більш активно купують тури в Єгипет, а ціни на такі путівки знижені. У той же час, вони попереджають, що знижок на «травневі» очікувати не варто.

Українські туристичні компанії зазнають збитків від карантину в світі і скасування турів. Крім того, туристичні компанії пропонують різного роду гарантії, щоб люди не залишилися ні з чим в разі можливого спалаху вірусу в країні, яку зібралися відвідувати. Найпоширенішою є повернення грошей у разі форс-мажору.

Читайте також: Коронавірус продовжує знищувати економіку

Президент УАТА Антон Рудич зазначив, що авіакомпанії почали скасовувати рейси через що знизився бажання наших громадян залишати країну. Українці скасовують подорожі в Туреччину, Грецію, Італію, Іспанію і навіть Єгипет.

Нагадаємо, українська авіакомпанія МАУ через стрімке поширення коронавируса в світі скоротила кількість рейсів в 16 країн Європи і Азії, а також всередині країни. Скай Ап і Ренеір також припиняють рейси в Італію.

У світі вже налічується 119 тисяч осіб інфікованих коронавірусів. Загальна кількість померлих - 4284 людини. Кількість заражених в Китаї досягло 80956 чоловік, одужали - 65762 людини.

Світові аналітики вважають, що туризм може втратити 22 млрд дол. Через спалахи коронавируса. Якщо його поширення не вдасться запобігти, сума може стати вирости в два-три рази. У Санкт-Петербурзі, який щорічно приймає тисячі туристів, вже заявили, що туристичний потік скоротився, і вони зазнають втрат. Відзначимо, що Венеція повністю без туристів, Везувій закритий, вся Італія пішла на карантин.

Грузія вже заявила, що через скорочення туристичного потоку втратила 44 млн дол. Російські туроператори оцінили свої втрати через коронавируса в 100 млн дол.

Читайте також: В дорогу: як вибрати банківську карту

Британська авіакомпанія Флайбі, яка є найбільшим регіональним авіаперевізником Європи, збанкрутувала, не дивлячись на спроби влади підтримати її. Відзначимо, що останнім ударом для компанії став коронавірус.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх