У клієнта МФО в середньому 3 кредити, - СЕО «Швидко гроші»

онлайн кредит

За останні три роки середня закредитованность клієнтів мікрофінансових організацій зросла вдвічі: з 1,5 кредиту на людину в 2016 році до 3 кредитів в 2019 році. При цьому зустрічаються і ті, у кого по 40 кредитів.

Такі цифри назвав СЕО Швидко гроші Олександр Холод.

Причиною такого стрімкого зростання закредитованості, на його думку, стала помилкова стратегія багатьох МФО.

«Коли вхід в кредитний бізнес став досить простим, деякі нові компанії почали видавати невеликі кредити на 1-2 тис. Грн. всім бажаючим », - розповів Холод. На його переконання, така стратегія мала негативні наслідки як для позичальників, так і для ринку кредитування в цілому.

Читайте також: Що робити, якщо нема чим платити кредит

«Якщо людина за один день бере кілька кредитів на 1-2 тис. Грн, то через 14 днів йому одночасно починають дзвонити всі кредитори, нагадуючи про необхідність повернути борг. У клієнта в такій ситуації виникає бажання просто вимкнути телефон. В результаті він залишається з простроченим кредитом і зіпсованої кредитної історією. Якби у клієнта був тільки один кредит на велику суму, це не створювало б для нього стресову ситуацію і йому було б простіше розрахуватися з боргами », - зазначив СЕО« Швидко гроші ».

Така ситуація характерна не тільки для України: Росіяни встановили рекорд по кредитах на кредити. Та й на Заході обставини йдуть не набагато краще. Правда, деяким країнам або окремим містам пощастило. наприклад, влади Амстердама вирішили викупити борги молоді.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх