Українці активно купують мотоцикли

мотоцикл

Майже 34 тисяч нових мотоциклів і мопедів продано в Україні за 2019 рік, що в 1,5 рази більше, ніж в 2018 році.

Про це повідомив AUTO-Consulting, інформує ОлФін.

За словами аналітиків, український ринок мотоциклів відчув справжній «бум» продажів в 2019 році і, напевно, увійде в історію як один з найуспішніших.

Найпопулярнішими брендами в минулому році стали: Musstang, Spark і Lifan.

Аналітики також відзначають стрімке зростання продажів брендів Forte (четверте місце проти восьмого роком раніше), Bajaj (сьоме місце) і Loncin (восьме проти десятого).

Читайте також: Автострахування КАСКО - фінансовий захист для власників авто

Активізувався в 2019 році продажі і іменитих брендів - лідером серед японських виробників стала Honda. Помітно додали в реалізації і дилери BMW Motorrad і Yamaha.

Нагадаємо, якщо говорити про альтернативні види транспорту, то найчастіше українці звертають свою увагу на скутери, мотоцикли та мопеди.

Раніше, великобританський виробник престижних спортивних автомобілів Aston Martin презентував свій новий мотоцикл. А японські інженери анонсували вихід на ринок літаючого мотоцикла.

Читайте також: Страховка ОСАГО: калькулятор для розрахунку вартості

Крім того, продажу мототехніки ростуть не тільки в Україні, а й на континенті в цілому. В ЄС за перше півріччя 2019 року продажі збільшилися на 10% - найдинамічніше торгували в Румунії (+ 45%), Польщі (+ 27%) і Угорщині (+ 22%).

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх