Укрпошта створить кредитний маркетплейс

Укрпошта створить кредитний маркетплейс

Компанія Укрпошта планує запустити маркетплейс і надати банкам можливість участі у видачі позик жителям країни через її відділення.

Про це ОлФін дізнався із заяви глави компанії.

Ігор Смілянський підкреслив, що компанія не буде кредитувати сама по собі, але надасть можливість кожному банку в Україні.

Якщо говорити про споживчі позики, то компанія планує впровадити схему спільної роботи зі страховиками. Бажання клієнта отримати кредит буде виходити Укрпоштою і відправлятися через компанію в систему. Там в онлайн режимі буде проходити скоринг. Після цього клієнту будуть надані дані від підтвердили кредит банків - з ранжируванням умов.

На думку керівництва компанії, це дозволить надати можливість користуватися послугами кредитування для більшого числа українців, і розширить банківський ринок в нашій країні. Приблизна аудиторія, яку планується охопити 10 мільйонів чоловік.

Читайте також: Нові мита на посилки з-за кордону

Раніше, Укрпошта оголосила тендер на купівлю 500 автомобілів, які будуть виконувати функцію пересувних відділень. Компанія також пропонує оформляти прості та рекомендовані листи через особистий кабінет на офіційному сайті компанії.

Регулювати роботу нової послуги буде НБУ.

Нагадаємо, понад 3 тисячі автоматизованих відділень Укрпошти обладнали терміналами для зняття готівки без комісії. Термінали з'явилися в населених пунктах, де живе понад 2-х тисяч осіб.

У Мінінфраструктури раніше хотіло зробити Укрпошту квазібанком. Компанія також заявила, що не бачить необхідності у використанні будівлі свого головного відділення на вул. Хрещатик, 22 в Києві і хоче його продати.

У Національному банку України повідомили про те, що платіжна система «Поштовий переказ» від Укрпошти є одним з лідерів серед подібних систем.

Читайте також: Календар розпродажів на 2020 рік

Крім того, Укрпошта відкриває новий канал доставки посилок зі складу в Польщі і спростила відстеження посилок через мобільний додаток. Додамо, що населення зможе купувати і продавати іноземну валюту в поштових відділеннях.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх