Універсал Банк дарує бонус до депозиту

Універсал Банк

Універсал Банк запускає реферальную програму «Приємний бонус» для своїх клієнтів.

Про це ОлФін дізнався із заяви фінустанови.

Суть акції проста: запрошуй друзів оформити депозит з персональної посиланню і отримуй натомість грошову винагороду.

Учасники програми будуть отримувати 100 гривень за кожного приведеного друга, який оформить депозит в Універсал Банку на суму від 25 000 грн. Другу також будуть нараховані 100 гривень.

Щоб стати учасником програми потрібно використовувати чат-бот @UniversalBank_Bot в Telegram. У головному меню чату слід вибрати розділ «Фінансова інформація / МІЙ Кабінет» і натиснути кнопку «Отримати 100 гривень».

З'явиться опис програми з посиланням. Надішліть його адресату з Вашої адресної книги ... Список адресатів не обмежується базою контактів Telegram - реферальне посилання можна вислати в інших популярних месенджерах.

Коли один оформить депозит на суму від 25 000 грн терміном від 6 місяців, рахунки обох клієнтів будуть поповнені на 100 гривень.

Читайте також: Банки без мобільних додатків: список

У програму можна запросити необмежену кількість друзів.

Раніше, Універсал Банк прийняв рішення оптимізувати модель роботи, Закривши згодом свої відділення в невеликих облцентрах.

Крім того, рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Універсал Банку до рівня uaАА +, що говорить про дуже високу його кредитоспроможності щодо інших українських позичальників.

Нагадаємо, Універсал Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізосіб. Банк залучає депозити від приватних осіб в гривні, доларі та євро під вигідний відсоток. Залежно від ступеня свободи доступу до грошей, клієнти банку можуть обрати з двох продуктів: терміновий депозитний вклад; ощадний рахунок.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх