Встановлено рекорд швидкості на українському електромотоцикли

Встановлено рекорд швидкості на українському електромотоцикли

Український гонщик, президент Київського міського автомотоклубу, володар 37 національних і світових рекордів Сергій Малик на вітчизняному мотоциклі The Spirit of Ukraine розігнався до 201 км / год, таким образів потрапивши до Національного реєстру рекордів України.

Як стало відомо ОлФін, рекорд був поставлений 25 вересня на злітно-посадковій смузі аеродрому «Антонов-2», що в Гостомелі Київської області.

Електомотоцікл The Spirit of Ukraine був побудований в Україні всього за 60 днів - в розробці і виготовленні брало участь понад 100 осіб. Задню підвіску (маятник) мотоцикла і заднє колесо розробили фахівці АНТК ім Антонова.

Гордість байка - це вітчизняний інвертор. Тут також встановлено мотор-колесо - трифазний електродвигун на постійних магнітах. В результаті максимальна потужність складає 300 кВт (480 к.с.), а максимальний обертовий момент досягає 1000 Нм. Це найпотужніший електричний мотоцикл в світі. Тут також встановлено мотор-колесо - трифазний електродвигун на постійних магнітах, випущений в Словенії. Його живлять нікель-полімерні батареї на 22 Ач і напругою 800В.

Перший виступ електромотоцикла The Spirit of Ukraine відбулося в серпні минулого року на знаменитому соляному озері Бонневілль (штат Юта, США).

Нагадаємо, весною 2019 в Україні збиралися випустити перший вітчизняний електромотоцикл.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх