В Азії створюють сховище для криптовалюта

fusang

Фірма Fusang Investment Office, головний офіс якої розташований в Азії, планує запуск кастодіальні платформи для зберігання крипти.

За словами виконавчого директора Генрі Чонга, сервіс під назвою Fusang Vault буде проводити аудіювання віртуального капіталу клієнтів і піклується про його збереження.

Новий проект має багато спільного з кастодіальними інструментами банківських установ загальноприйнятого фінансового ринку. Компанія вже встигла заручитися підтримкою страхових агентів для супроводу цілковитій безпеці активів клієнтів. Запуск Fusang Vault запланований на жовтень цього року.

Генрі підкреслив, що необхідність створення локального сховища для крипти тільки зростає, а брак правового закріплення віртуальних активів за своїми власниками робить такі сервіси особливо важливими.

Отримати кредит

Діяльність компанії Fusang Investment Office регулюється Валютним управлінням Сінгапуру. Також у фірми є ліцензія видана Гонконгської Комісією з цінних паперів і бірж.

Поспішаємо нагадати, що біржа Coinbase вже запустила власний кастодіальний проект, який спрямований на задоволення потреб інституційних інвесторів з США і країн Європейського союзу. Для цього були залучені хедж-фонди, активи яких перевищують 20 мільярдів доларів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх