У Британії фінкомпанії інвестують в open banking

Open Banking

Фінансові компанії Великобританії значно збільшили капіталовкладення в систему відкритого банкінгу - open banking.

як інформує ОлФінПро це свідчить звіт британської юридичної фірми TLT.

Аналітики компанії провели опитування серед понад 130 представників фінансових компаній Великобританії з метою з'ясування їх ставлення до концепції відкритого банкінгу.

Проведене опитування показав, що британські банки остерігаються таких технологічних компаній-гігантів, як Google, Amazon, Facebook і Apple. Крім того, побоювання у банків викликають дії банків-конкурентів і фінансово-технічних компаній.

За результатами опитування, дві третини респондентів вважають, що фінансовий ринок стає більш консолідованим в зв'язку з тим, що великі банківські установи і великі корпорації скуповують дрібні банки і фінансово-технічні компанії, в тому числі і тих, які видають терміново гроші в борг на карту цілодобово, Для того, щоб отримати доступ до їх технологіями.

У той же час, майже 72% опитаних представників фінансових компаній Великобританії позитивно ставляться до ідеї відкритого банкінгу, оцінюючи дану концепцію як важливий крок вперед у сфері фінансових послуг. Більш того, 84% фінансових установ Британії вже вкладають серйозні кошти в подальшу розробку концепції open banking.

Згідно зі звітом компанії TLT, 77% фінансових структур назвали відкритий банкінг одним з найрадикальніших змін в світі фінансових послуг на сьогоднішній день. У той же час 62% компаній визнали, що не мають чіткої стратегії розвитку концепції відкритого банкінгу.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх