У центрі Києва збираються встановлювати механізовані парковки

механічна парковка

Влада Києва має намір облаштувати в центрі столиці механізовані паркінги.

Про це пише UBR.ua з посиланням на заступника директора департаменту транспортної інфраструктури Київміськадміністрації, начальника інспекції по парковці Дмитра Рахматуллина.

За його словами, зараз місто розглядає більше 30 потенційних майданчиків під такі проекти. Але процес гальмує складна процедура землевідведення.

«Наш курирує заступник Дмитро Давтян зустрічатиметься в віце-прем'єром. Предметом розмови буде якраз внесення коригувань в існуючі ГОСТи, які дозволяють облаштовувати механізовані парковки. Йдеться про спрощену систему отримання землевідведення. Ми говоримо про парковках невеликого розміру - до 10 автомобілів, а також великих - до 100 машиномісць », - зазначив чиновник.

Отримати кредит

Механізовані багатоярусні паркувальні системи досить популярне рішення для міського простору в європейських країнах, Японії і навіть в Росії їх стає все більше. А ось в США можна зводити тільки великі залізобетонні паркінги через підвищених вимог до пожежної безпеки.

«Це швидкобудуюємі металеві конструкції. Пропозицій на ринку маса від виробників різних країн, які пропонують такі рішення. Це все короткострокова перспектива розвитку паркувального простору в Києві. Йдеться про багаторівневих системах, коли машина заїжджає і автоматично піднімається в якусь свою осередок. Найближчим часом ми зможемо кардинально змінити ситуацію з паркувальним простором », - розповів Рахматуллін.

За словами заступника директора департаменту, якщо оперативно вирішиться питання із землевідведенням, механізовані паркінги можуть з'явиться в столиці вже в цьому році.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх