В «Дії» запустять пілот за пропискою дорослих

В "Дії" запустять пілот за пропискою дорослих

До кінця року на порталі "Дія" запустять пілотну версію, в якій буде доступна послуга за пропискою для всіх категорій населення.

Про це заявив заступник міністра Міністерства цифровий трансформації Олексій Вискуб під час онлайн-брифінгу.

Він нагадав, що 5 жовтня Мінціфри представило реєстрацію місця проживання для дітей до 14 років, але поки ця послуга поки що доступна тільки в Харкові. У планах до кінця року підключити всі міста. Поступово ця послуга покриє всю Україну.

«У нас є чіткий план, коли ми завершимо це підключення, у нас відразу вся країна буде доступна для реєстрації місця проживання", - розповів Вискуб.

Читайте також: Пенсія призначатиметься автоматично

Також він зазначив, що вже готовий проект постанови про прописку дорослих: пілот для обмеженої кількості громадян, чия інформація про нерухомість є в певних реєстрах, планують запустити вже до кінця 2020 року. Поки це буде експеримент, оскільки має бути ще врегулювати багато питань.

"Ми повинні приймати актуальну інформацію про власника певної нерухомості в Реєстрі майнових прав, а він, на жаль, наповнений приблизно на 30%. І ми розуміємо, що там одразу послуга для всіх 100% громадян не запрацює, але ми йдемо цим шляхом. Ми повинні наповнити цей реєстр. Дуже багато нерухомості не в реєстрі, це дуже погано також впливає на певні рейдерські захоплення, і тут ми готуємо окремий перелік з оцифрування архівів Бюро технічної інвентаризації, щоб всі ці паперові справи потрапили до єдиного реєстру і держава володіла інформацією про цю нерухомості ", - додав він.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх