У «Дію» хочуть додати функціонал для ФОП

Дія

Міністерство цифровий трансформації планує найближчим часом дати можливість відкривати, вносити зміни і закривати рахунки фізичної особи-підприємця (ФОП), а також платити податки і подавати звітність за допомогою мобільного державного сервісу «Дія».

Про це ОлФін написав з співзасновників монобанк Олег Горохівський в своєму телеграм-каналі.

Він вважає, що однією з основних і затребуваних послуг на порталі «Дiя», буде реєстрація, зміна і закриття ФОП. Він упевнений в тому, що це буде ще і одна з найбільш стрімких реєстрацій фізичної особи-підприємця в світі. Стати фізособою-підприємцем можна буде за хвилину, за умови, що всі робити не поспішаючи і вдумливо.

Горохівський розповів, що в березні в додатку з'являться студентський квиток, ID-карта і закордонний паспорт. Крім цього буде додано відображення страхового поліса ОСАЦВ для автомобілів, за якими в додатку є техпаспорт. Дійсно, це буде зручно і дозволить при переміщенні всередині країни взагалі не возити з собою жодних документів, їх не можна буде втратити і ніхто їх не вкраде.

Читайте також: Виплати на дитину: як оформити онлайн

Додаток «Дія» з моменту своєї появи отримало велику популярність серед громадян України. На сьогоднішній день додаток встановили і активно ним користуються близько двох мільйонів клієнтів.

Крім того, Міністерство планує запустити через цей популярний сервіс ще ряд функцій, таких, наприклад, як відображення штрафів поліції і можливість їх оплати в один клік, можливість заміни водійського посвідчення в разі втрати.

Надалі планується реалізувати такі функції як передача права на керування авто довіреній особі, оплата податків і подання звітності фізичної особи-підприємця.
І найголовніше, це проект Smart ID, який повинен перетворити додаток в інструмент електронно-цифрового підпису. З цією функцією користувачі програми зможуть підписувати будь-які заяви, відкривати рахунки без відвідування банків, підписувати зовнішньоекономічні контракти. І все це також просто як авторизація через Facebook або Google.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх