У Дніпрі ліквідували шахрайський колл-центр на 200 чоловік

У Дніпрі ліквідували шахрайські колл-центри на 200 осіб

У Дніпрі правоохоронці виявили та зупинили роботу шахрайського колл-центру, в якому «працювало» понад 200 операторів.

Про це ОлФін дізнався з повідомлення регіональне управління Нацполіціі.

Аферисти орендували квартири і офіси, облаштовували їх необхідною оргтехнікою, наймали і навчили співробітників «колл-центру». За допомогою програм, які дублювали сайти відомих банківських установ, оператори отримували персональні дані клієнтів і дзвонили людям.

Під час розмови, представившись працівниками фінансових установ, вони дізнавалися код, присланий на мобільний телефон потерпілих. Це давало їм можливість переводити гроші клієнтів на власні рахунки, - йдеться в повідомленні.

Серед постраждалих - громадяни України та інших країн.

В ході обшуків в приміщеннях, де функціонували колл-центри, правоохоронці виявили близько 250 робочих місць «операторів». Під час слідчих заходів вони вилучили понад 150 одиниць комп'ютерної техніки - монітори, системні блоки, ноутбуки, а також чорнові записи з інструкціями та алгоритмом дій при спілкуванні з потенційними потерпілими. Крім цього, в приміщенні перебувало понад 200 «операторів».

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про шахрайство, скоєне шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч.3 ст.190 КК України).

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюється коло причетних до злочину осіб та загальна сума завданих збитків.

Примітка ОлФін. Дорогі читачі! Нагадуємо: ні в якому разі не називайте нікому CVV-код вашої банківської карти й пароля коду, який ви отримали від будь-якої фінансової організації: будь то банк, МФО або яка-небудь ще. Адже таким чином вони отримують прямий доступ до ваших грошей! Будь ласка, передайте цю інформацію своїм рідним!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх