У Німеччині відкрили для випробувань трасу для фур з струмоприймачами

лінія для фур-тролейбусів електроавтобан

У німецькій землі Гессен 7 травня відкрили перший електричний автобан. За відрізку шляху довжиною близько 14 км на трасі A5 між Вайтерштадті і Мёрфельденом по кілька разів на день будуть проїжджати електрогрузовікі різних компаній.

Як повідомляє DW, до середини 2020 року планується вивести на випробувальну трасу п'ять таких фур на дизелі, оснащених додатковим електромотором.

У його реалізації задіяні також технічний університет Дармштадта і компанії Siemens Mobility і ENTEGA.

підібрати кредит

Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища виділило на будівництво конструкції з підвісними електромережами 14,6 млн євро. На випробування електричного автобану, яке повинно тривати до кінця 2022 року, призначені додатково 15,3 млн євро. До теперішнього часу відомство виділило на розробку електрогрузовіков понад 70 млн євро.

Як зазначила представниця міністерства Рита Шварцелюр-Зуттером, вантажівки з електроприводом і струмоприймачем є особливо ефективним рішенням на шляху до нешкідливим для навколишнього середовища вантажоперевезень.

За її словами, в майбутньому планується побудувати підвісні мережі ще на двох відрізках автобанів - в землях Шлезвіг-Гольштейн і Баден-Вюртемберг.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх