У Кабміні рекомендують перевести співробітників на удаленку

У Кабміні рекомендують перевести співробітників на удаленку

Мінекономрозвитку рекомендує працедавцям максимально забезпечити використання дистанційної форми праці або гнучкого режиму робочого часу в зв'язку з поширенням коронавируса в світі і початком карантину в Україні.

Про це ОлФін дізнався із заяви профільного відомства.

Компаніям також радять скоротити робочий день, максимально йти назустріч тим, хто хоче взяти відпустку.

У МЕРТ закликають роботодавців забезпечити співробітників антисептиками і дезінфекторами. А також провести інформаційну роботу.

Нагадаємо, міста України переходять на карантин, в результаті чого в деяких областях забороняється відвідувати школи, дитсадки та масові заходи. У ВР також ввели «карантинні» заходи через коронавируса, а для журналістів на офіційних заходах ввели температурний скринінг.

Читайте також: МФО в Україні та Європі - чи є різниця в підході до роботи?

Станом на зараз, в країні 2 підтверджених випадки захворювання і вже одна жертва. Четверо членів сім'ї померлої жінки перебувають на самообсерваціі.

Громадян з ознаками вірусних захворювань просять утриматися від відвідування судів. ПЦУ також закликала українців дотримуватися запобіжних заходів і уважно ставитися до заяв уряду.

У МОЗ закликали літніх людей обмежити пересування. У профільному відомстві також хочуть на законодавчому рівні дозволити роботу з дому на період карантину. Більш того, В Україні розглядають можливість «закриття» одного з населених пунктів.

Крім того, через 48 годин Україна закриє кордон для іноземних громадян на два тижні, а Кабміну дозволили закупівлі товарів з протидії Коронавіруси без тендерів.

В ВООЗ заявили, що наша система охорони здоров'я не найгірша і Україна поки відмінно адаптується до нових умов поширення вірусу. Однак глава МОЗ Ілля Ємець зазначив, що наша країна не готова до ситуації з коронавірусів «як в Італії» за всіма показниками. Він також ініціює позачергове засідання ВР заради закону про КОВІД-19.

Читайте також: Де зберігати заначку

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що готується друга хвиля евакуації українців з Китаю, поки є 10 бажаючих. МЗС відомо про 5 українців, які захворіли на новий вірус за кордоном.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх