У Нацбанку покарали ряд фінансових установ за порушення у валютних операціях

У Нацбанку покарали ряд фінансових установ за порушення у валютних операціях

У Національному банку України вжили заходів у зв'язку з порушенням вимог законодавства до семи небанківським фінансовим установам.

Про це ОлФіну стало відомо з повідомлення прес-служби Нацбанку.

Повідомляється, що регулятор провів позапланові інспекції кас небанківських фінансових установ протягом 4 кварталу 2019 року.

В результаті перевірок, Нацбанк висловив зауваження в письмовому вигляді семи фінансовим установам в зв'язку з недотриманням порядку і організації здійснення валютно-обмінних операцій.

Читайте також: Як пережити податкову перевірку: вся інформація для ФОП

У список компаній, які порушили правила, увійшли ТОВ «Преміум Фінанс», ТОВ «Фінансова компанія», «Константа М», АТ «Фінансова компанія« Аверс », ТОВ« Фінансова компанія «Магнат», ТОВ «Фінансова компанія« Октава Фінанс », АТ «УФГ», ТОВ «ДСД Фінанс».

За даними НБУ, дефіцит готівкової валюти на ринку зафіксований через збільшення попиту з боку населення і припиненням авіаперевезень через впровадження карантинних заходів.

Нагадаємо, що за даними НБУ, за минулий тиждень загальна сума купленої валюти склала 2,1 мільярда доларів.

Зокрема, велику частину купили українські компанії, прості громадяни купили 300 млн доларів. У тому числі не громадяни країни - 8 млн доларів.

У свою чергу, експортери вважають за краще дотримуватися повернення валюти. Імпортери навпаки скуповують валюту. Зокрема, активно реагує і населення.

В цілому, якщо звернути увагу на динаміку з початку минулого тижня, попит на покупку валюти склав 2,1 млрд.

Більшу частину іноземної валюти купили компанії і підприємства, які купували цю валюту для того, щоб провести оплати за своїми контрактами, а також для проведення платежів за борговими зобов'язаннями.

У Нацбанку запевнили, що НБУ надає валюту клієнтам в необхідному їм кількості, щоб в кінці дня не залишилося необроблених заявок на покупку. У зв'язку з цим, ніяких хвилювань або паніки на міжбанківському валютному ринку не спостерігається.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх