В ООН порахували фінансові втрати людства через COVID-19

В ООН порахували фінансові втрати людства через COVID-19

Населення в світі в 2020 році в результаті пандемії коронавируса COVID-19 зазнало збитків у розмірі 3,4 трлн дол.

Про це ОлФін дізнався із заяви Генасамблеї.

В ООН відзначили, що на сьогодні всі країни знаходяться під великим тиском і одна країна світу самостійно не може вистояти проти таких труднощів.

Нагадаємо, американська економіка за підсумками першого кварталу 2020 року впав на 4,8% в перерахунку на річні темпи. Також країні загрожує м'ясна криза. Внутрішній валовий продукт Франції ВВП різко впав на 5,8% в першому кварталі 2020 року. Це - найбільш різке падіння ВВП країни з початку його розрахунку в 1949 році.

Також, за час карантину, який був введений в Німеччині для недопущення поширення коронавирусной інфекції, економіка країни впала на 16%.

Читайте також: Як скоротити переплату по кредиту

Миру в цілому обіцяють масове безробіття, дефіцит чаю, рукавичок і презервативів. Також вчені стверджують, що пандемія коронавируса може істотно збільшити кількість випадків гендерного насильства та небажаної вагітності у жінок. Приблизно у 13 мільйонів жінок виконано не буде доступу до контрацептивів. В середньому це може спричинити 325 тисяч незапланованих вагітностей.

Міжнародний валютний фонд прогнозує падіння економіки України за підсумками 2020 року на 7,7%, але при цьому очікує зростання економіки в 2021 році на 3,6%. Банківській системі нашої країни також дали невтішний прогноз.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх