В уряді хочуть переглянути угоду про асоціацію з ЄС

Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що Україна запропонує Європейському союзу переглянути укладену в 2014 році угоду про асоціацію.

Як передає УНІАН, про це чиновниця повідомила на прес-конференції в Києві. Зокрема, її запитали, чи відбувалися контакти з командою новообраного президента Володимира Зеленського щодо можливої зміни угоди.

«Ні, ми не вели розмов з представниками команди Зеленського ні про зміну угоди, ні про якісь інші речі. Я сподіваюся, що дійсно, команда новообраного президента буде зацікавлена почути рекомендації, напрацьовані урядом ... щодо європейської інтеграції. У 2020 році ми дійсно маємо вперше за 5 років після введення угоди в дію можливість говорити про його перегляд », - сказала Климпуш-Цинцадзе.

У зв'язку з цим вона зазначила, що необхідно буде разботать з колегами з різних міністерств пропозицію Євросоюзу бачення України щодо такого перегляду через те, оскільки в країні за минулий час змінилася структура економіки, а в ЄС суттєво змінилося правове регулювання в різних галузях.

«Окремо ми зараз ведемо розмову по цифровому ринку, і там суттєво змінилося правове регулювання в Європейському союзі. У цифровій галузі, коли Україна підписувала угоду і вела переговори про угоду, в ЄС було три регламенту і ніяких директив, які б врегулювали цей ринок. І тому для нас це зараз важливо - узгодити нашу спільну роботу над цим », - додала Климпуш-Цинцадзе.

При цьому вона підкреслила, що влада буде пропонувати перегляд на основі українських національних інтересів і того, як розвивається і ринок, і право Євросоюзу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх