У додатку «Дія» тепер доступні е-паспорта

У додатку "Дія" стали доступні е-паспорта

Міністерство цифровий трансформації представило цифрові ID-карти і закордонного паспорта в мобільному додатку «Дія». Всі ті, у кого ці документи вже є, тепер можуть не носити при собі пластиковий або паперовий документ, оскільки е-паспорт в смартфоні офіційно визнаний цифровим аналогом документа.

Примітно, що Україна стала першою країною в світі, де можна користуватися цифровими паспортами без паперових або пластикових аналогів.

Презентували оновлене додаток сьогодні президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

Читайте також: Як оформити виплати на дитину онлайн

Глава держави відзначив успіхи програми «Держава в смартфоні» і нагадав, основною метою якої є організація можливості взаємодії будь-якого громадянина з державою в онлайн-режимі. За підсумками програми, всі державні послуги повинні перейти в формат онлайн і надаватися в додатку Дія або на веб-порталі.

У свою чергу, глава Кабміну розповів, що до кінця 2020 року в онлайн буде переведено щонайменше 50 послуг. А до 2024 року всі 100% послуг будуть переведені в онлайн. Таким чином, корупція при отриманні послуг від держави стане неможлива. Нагадаємо, Мінціфри вже підключило «Дію» держреєстру по бізнесу, Нерухомості, транспорту та землі.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх