В Приваті розповіли, як не втратити кредитний ліміт по карті

В Приваті розповіли, як не втратити кредитний ліміт по карті

державний ПриватБанк регулює кредитні ліміти по картках індивідуально, залежно від ряду критеріїв. У разі зміни балансу клієнтів завчасно повідомляють.

Про це «Мінфіну» розповів керівник регіонального прес-центру в Києві Олександр Жильцов, пише ОлФін.

Всі кредитні ліміти по картах фінустанови, а також участь в програмі «Оплата частинами» регулюється в залежності від економічної ситуації в країні, кредитної історії, і обсягів позик за останні півроку.

Щоб отримати позитивний ліміт, необхідно активно користуватися кредитним лімітом, уникати прострочення платежів і зберігати хорошу кредитну історію в інших банках.

Читайте також: Кредит під маленький відсоток: 4 варіанти

Нагадаємо, з початком карантину, який стартував в країні з 12 березня, клієнти банку почали масово повідомляти, що фінустанова урізав їм кредитні ліміти. Тоді в Приваті заявили, що прийняли такі рішення на користь клієнтів, щоб люди у яких, на думку банку, є фінансові складності не набрали боргів, які потім не зможуть погасити.

В цілому з початком карантинних заходів в країні умови видачі позик стали жорсткіше, збільшилася кількість відмов. Це гойдається, як банків, так і мікрофінансових організацій.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх