У США представили літаюче таксі на водні

Alaka'i Skai повітряне аеротаксі на водні

Стартап Alaka'i Technologies з офісом в Хопкінтон (штат Массачусетс, США) представив своє літаюче таксі під назвою Skai.

Як передає ITC.ua, головна відмітна особливість літаючого таксі - воно буде працювати на водневих паливних елементах. Виробник називає свою розробку першими в світі літаючим таксі на водневих паливних елементах.
Розробники розраховують, що Skai зможе перебувати в повітрі до 4 годин і долати на одному баку водню до 650 км. При цьому процедура заправки буде займати не більше 10 хвилин.

Апарат зможе перевозити до 5 пасажирів або вантажі масою до 450 кг. Над дизайном шестимоторний літаючого таксі працювали фахівці BMW Designworks. Воно має обтічні форми корпусу з футуристично великими затіненими вікнами, які повинні забезпечити ясну огляд всім пасажирам.

Величезна увага була приділена безпеці: для підвищення відмовостійкості інженери продублювали кілька ключових систем, включаючи модуль з водневими паливними елементами, і оснастили апарат системою парашутів. Перші версії Skai будуть пілотованими, але повний автопілот планується для майбутніх поколінь повітряного судна.

У Alaka'i сповнені оптимізму щодо свого дітища і вже складають програму випробувальних польотів. У той же час гендиректор компанії Стів Ханві заявив, що, на його думку, може знадобитися близько 10 років, перш ніж поїздки на повітряному таксі стануть реальністю.

Нагадаємо, нещодавно аеротаксі випробували в Німеччині, а раніше - в Австрії.

Alaka'i Skai повітряне аеротаксі на водні

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх