В Україні можна буде купувати електронні книги у вигляді QR-коду

взяти кредит

В Україні представили проект, що дозволяє купувати електронні книги в будь-який офлайн-якій точці продажу і завантажувати їх по QR-коду.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Ми сьогодні представляємо новий проект, покликаний вирішити ряд проблем, з якими стикається книговидання і пересічний читач в доступі до української книги: вітчизняних авторів, в перекладі світових авторів. Йдеться про книгу, яку можна вважати з QR-коду. Цей проект покликаний звільнити полиці українських книговидавців від численних макетів майже готових книг, на які не вистачає коштів, щоб видати на паперовому носії », - сказав президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

За його словами, проект також дозволить поширювати книги по всій території України.

«Це дасть можливість ознайомитися не тільки з новинками вітчизняного автора, а й з новинками світових бестселерів. Книга буде доступна за ціною, нею буде зручно користуватися. Люди зможуть швидко і за помірну ціну отримати будь-яку книгу, яка видається на території України », - розповів Афонін.

Він підкреслив, що також цей проект вирішить проблему з технічною літературою.

«Така література має вузький попит - кілька сотень, максимум, тисяч людей в Україні. Видання такої книги на паперовому носії просто перестане бути доступним для споживача, оскільки це малі тиражі і великі за обсягом книги », - зазначив Афонін.

Директор технологічної видавничої платформи Double A Publishing Андрій Афонін в свою чергу зазначив, що придбати книгу по QR-коду зможуть навіть ті, хто не має комп'ютера, а тільки телефон. Людина придбає листівку, яка містить код, а потім завантажує книгу.

«Мобільні телефони мають майже всі, покриття мережі зростає. Це дуже зручно і дешево. Людина заходить в місце, де ця книга продається - книжковий магазин, кафе, поїзд, заправка, коворкінг, готель або будь-яке місце, де можна поставити листівки - платить готівкою або карткою, розгортає листівку, стирає QR-код, отримує телефон, сканує код і отримує книгу в автоматичному режимі. Вам не потрібно заходити в інтернет-магазин. Ми спростили цей процес », - прокоментував автор проекту.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк запустив нову технологію оплати покупок смартфонами по QR-коду в POS-терміналах.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх