Влада планує скасувати обов'язковість курсів для здачі на права

навчальний права авто

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ініціювало введення можливості самостійної підготовки до здачі іспиту для отримання водійських прав без проходження курсів.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення в Facebook заступник глави відомства Лев Парцхаладзе.

За його словами, такі зміни викладені в протокольному дорученні за підсумками засідання робочої групи з вироблення єдиних підходів до розвитку адмінпослуг в регіонах, адресованому Міністерству внутрішніх справ, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, а також іншим зацікавленим органам.

Чиновник зазначив, що сьогодні для отримання прав необхідно підготувати пакет документів, пройти кілька етапів процедур, а перед іспитом пройти обов'язкові платні курси тривалістю в середньому на 140 годин.

У Мінрегіоні ж ініціюють введення можливості самостійно вибирати програму підготовки, щоб це можна було робити як за допомогою курсів, так і самостійно. Також пропонується ввести інститут екзаменаторів.

Крім того, пропонується спростити отримання медичної довідки за рахунок скорочення кількості лікарів, яких потрібно пройти, а також введення онлайн-подачі меддовідки.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх