Влада планує видавати нові пільгові кредити для бізнесу

Влада планує видавати нові пільгові кредити для бізнесу

Українські чиновники почали розробляти нову програму пільгових позик для вітчизняних підприємців. Вона буде носити назву: «Нові гроші».

Про це ОлФін дізнався із заяви глави МЕРТ Ігоря Петрашко.

Термін кредитування - до двох років. Процентна ставка - 3%.

Під програму потраплять ті бізнесмени, які мають річний оборот до 10 млн євро.

Мета цієї програми - надати фінансування на першочергові цілі, які необхідні підприємствам: на виплату заробітної плати, для оплати комунальних послуг, оренди, податкових та обов'язкових платежів », - сказав він

На програму планують виділити близько 30 млрд грн.

Нагадаємо, українські бізнесмени, які працюють в нище малого і середнього підприємництва, отримають можливість взяти безвідсоткові кредити для порятунку свого бізнесу і позики, для того, щоб виплатити зарплати співробітникам під час карантину.

Читайте також: Як скоротити переплату по кредиту

Крім того, на карантині мікрофінансові компанії почали знижувати ризики. Це призвело до зниження середньої суми, що видаються МФО, позик. На сьогодні є не тільки у МФО. Багато банків також посилили умови видачі позик населенню і «прикрутили» ліміти по кредитних картах. Це також пов'язано зі зростаючими ризиками на тлі пандемії коронавирусной інфекції.

Раніше, уряд ще більше розширило можливості рефінансування діючих позик для вітчизняних підприємців. Національний банк уже задовольнив заявки дев'яти банків на отримання рефінансування на загальну суму 6,9 мільярда гривень під 8% річних.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх