Запоріжжю підтвердили дуже високий кредитний рейтинг

Запоріжжя

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило Запоріжжю довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaАА- з прогнозом стабільний.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення агентства.

Рейтинг відображає дуже високу кредитоспроможність міста порівняно з іншими українськими позичальниками. Знак «-» означає проміжну категорію рейтингу. Стабільний прогноз говорить про відсутність передумов для його зміни протягом року.

Крім того, рівень інвестиційної привабливості Запоріжжя підтверджений на високому рівні uaINV4.

При оновленні рейтингів враховувалися економічні та фінансові показники міста за 2018 рік, демографічні дані, статистика ринку праці, інформації про боргові зобов'язання, про комунальну власність міста і його перспективних планах на майбутнє.

Зокрема, агентство врахувало хорошу бюджетну забезпеченість Запоріжжя (доходи міськбюджету на одного жителя в 2018 році перевищували на 13,5% середній показник по Україні), збереження тенденції до зростання доходів в 2015-2018 роках, високий рівень соціально-економічних показників на 1 жителя ( обсяг реалізованої промислової продукції, зовнішньоторговельного товарообігу, прямих іноземних інвестицій, роздрібного товарообігу, середня зарплата і рівень зайнятості), ефективне управління влади місцевим боргом і хорошу кредитну історію.

У той же час відзначається істотна чутливість міста до економічних ризиків і висока потреба в залученні додаткового фінансування, зокрема на відновлення інфраструктури та об'єктів житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, напередодні Харкову підтвердили високий кредитний рейтинг, Але нижче ніж у Запоріжжя.

При цьому у другого міста Запорізької області - Мелітополя - з кредитоспроможністю справи йдуть гірше.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх