Альфа-Банк запустив можливість відкриття депозиту в мобільному додатку

альфа

Альфа-Банк Україна оновив мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine, Завдяки чому тепер клієнти можуть відкрити депозит за допомогою мобільного телефону.

Як ОлФін стало відомо з повідомлення банку, також реалізований новий спрощений процес реєстрації і можливість змінити PIN-код у режимі реального часу.

користувачам Alfa-Mobile Ukraine доступний весь перелік вкладів від Альфа-Банку Україна з можливістю розміщення від 3 місяців і рекордної річною ставкою до 21%. Оформлення та управління внеском здійснюється в розділі «Депозити», де відображається ключова інформація про вид депозиту, ставки, умови розміщення.

Розділ «Інше» доповнений опцією вибору мовної версії додатка. На сьогоднішній день доступні українською та російською мовами, а в наступних релізах буде реалізована ще й англомовна версія.

підібрати кредит

Ліміт на покупку валюти в розмірі 150 тис. Грн в день тепер діє в рамках календарного дня. Таким чином, купити валюту онлайн можна навіть у вихідні.

Для власників кредитної картки Travel кількість балів тепер показано в гривневому еквіваленті. Таким чином, за кількістю балів відразу зрозуміло, яку суму можна повернути за travel-покупки (квитки, бронювання готелів, оренду авто та інші туристичні категорії).

Нагадаємо, Альфа-Банк ввів реєстрацію в «ОК, Альфа!» через бота в Facebook.

Відзначимо також, що Альфа-Банку напередодні підтвердили найвищий кредитний рейтинг.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх