Жителям Дарниці можуть перерахувати платіжки на тепло

опаленні

Антимонопольний комітет України рекомендував компанії «Євро-Реконструкція» здійснити перерахунок плати за теплову енергію, послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання в зв'язку зі зниженням ціни природного газу за опалювальний період 2019-2020 років.

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

У повідомленні сказано, що компанія «Євро-Реконструкція» проігнорувала січневі рекомендації комітету про зміну нарахувань в опалювальному сезоні 2019-2020 років плати за теплову енергію та теплопостачання у зв'язку з істотним - понад 20% - зниженням ціни на газ.

При цьому АМКУ спростував надану постачальником тепла інформацію про те, що основним видом палива з часткою в 90% для нього є вугілля, а не газ, вказавши, що протягом чотирьох місяців поточного року частка газу при виробництві тепла становила 42,7%, в квітні - 56%.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, 17 березня встановила для «Євро-Реконструкції» тариф на послуги з постачання теплової енергії на рівні 827,18 грн / Гкал.

«Не дивлячись на це, підприємство продовжує нараховувати населенню плату за послуги централізованого опалення за попередніми тарифами - 1341,53 грн / Гкал, тобто завищеними на 514,35 грн», - йдеться в повідомленні АМКУ.

«Заявляючи про намір знизити тарифи в разі укладення споживачами нових договорів,« Євро-Реконструкція »належним ніяк не поінформувала їх про можливості отримання послуг за нижчим тарифом ... Така поведінка підприємства містить ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку», - заявили в АМКУ.

Довідка. ТОВ «Євро-реконструкція» є постачальником опалення і гарячої води для 300 тисяч жителів і підприємств лівобережжя Києва з Дарницької ТЕЦ.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх