Статті фінансової тематики: все що вам треба знати

Як розмовляти з колекторами: 5 порад

Як домовитися з колекторами: правила та поради

Що робити, коли дзвонять колектори і як розмовляти з колекторами по телефону? В останні роки це питання стає все більш актуальний. Пов'язано це з тим, що в Україні відбувається зростання проблемної кредитної заборгованості, що обумовлено знеціненням національної валюти і зниженням рівня доходів населення. Але як би там не було, борги не терплять запізнень і, якщо їх не оплачувати вчасно, вам неодмінно доведеться спілкуватися з колекторами. Тому пропонуємо разом розібратися хто вони такі, права колекторів, що вони можуть зробити і як розмовляти з колекторами МФО і банків. Читати далі "

Коментарі (1)

Скільки коштує грам золота в ломбардах

Ціна за грам золота в ломбарді

Золото - мірило добробуту. У всі віки ним захоплювалися і йому поклонялися. І сьогодні цей метал зберігає популярність, хоча ціна за грам золота висока. З нього створюють прикраси, використовують, як інвестиційний інструмент. Технічне золото незамінне в промисловості. Але в цій статті мова піде не про популярність жовтого металу, а про те скільки коштує грам золота в ломбарді в 2020 році. Читати далі "

Рейтинг таксі Києва: порівняння топових служб

рейтинг такси киев 2020

Ви спізнюєтеся на зустріч або не знаєте дорогу? А може, ви засиділися в гостях і громадський транспорт вже не ходить? Або збираєтеся на важливий захід, а на вулиці сльота і зберегти пристойний вигляд в таких погодних умовах неможливий? У будь-якому з цих випадків на допомогу прийде таксі. Благо, вибрати сьогодні є з чого: Bolt, Uklon (Ухил), Uber, Ontaxi і т.д.

На який із служб зупинитися, задалися ми питанням в редакції Олфін. Так з'явився наш рейтинг таксі Києва.  Читати далі "

Комментарии (13)

Як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера

дізнатися хто дзвонив з невідомого номера

З кожним днем дзвінки від незнайомих абонентів надходять все частіше і дратують все більше. Тому пропонуємо поговорити про те, як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера і звідки дзвонили. А також чому ми не рекомендуємо передзвонювати, якщо ви не знаєте, кому належить номер. Цікаво? Приступимо! Читати далі "

Скільки грошей дарувати на весілля: думка

що подарувати племінниці на весілля

З кожним роком традиція святкувати пишні весілля йде в минуле. Все більше пар воліють тиху розпис або запрошують на торжество тільки найближчих друзів і родичів. Тим актуальнішим стає питання: скільки дарують на весілля в Україні в 2020 році? Чітко встановлених рамок в соціумі немає, і все ж, постараємося разом розібратися: в якому разі і коли треба дарувати гроші, скільки кровних покласти в конверт (або не в конверт), та й взагалі, наскільки актуальні шелестять купюри в якості весільного подарунка. Читати далі "

FAQ по «кредитних канікул» на час карантину

FAQ по «кредитних канікул» на час карантину

11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила про пандемію коронавирусной інфекції COVID-19. Вже 12 березня в Україні оголосили карантин. Закрилися не тільки дитячі сади і школи, а й більша частина сфери послуг.

Влада почала працювати над тим, як пом'якшити неминучий удар по економіці і вже 17 березня Рада проголосувала за «карантинні пільги». Вони стали першими преференціями для бізнесу і громадян від держави. Йдеться про законопроект № 3220. Серед іншого він звільняє ФОП від оплати ЄСВ (з 1 березня по 30 квітня), вводить заборону на податкові перевірки бізнесу і скасовує право фінансовим установам нараховувати штрафи і пені за прострочення виплат за споживчими кредитами (з 1 березня по 30 квітня).

Пізніше, 27 березня, Національний банк України надав докладні рекомендації банкам щодо введення «кредитних канікул», а також тимчасово ввів особливі правила застосування вимог Положення № 351 «Про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями».

Що ж все це означає? Розбираємося разом. Читати далі "

Хороші новини про коронавірус. оновлюється

Світ охопила пандемія COVID-19, новинні стрічки ЗМІ рясніють сумними повідомленнями. Вони є і у нас. Але, на жаль, часто замість того, щоб інформувати людей про те, що відбувається, вони вселяють в людей страх і нагнітають паніку. А це найгірше що може трапитися зараз.

Ми в редакції ОлФін віримо: навіть в найпохмуріші дні можна знайти промінчик світла. Тому ми вирішили зібрати хороші новини в загальну статтю і підготували добірку хороших новин про коронавіруси. Обіцяємо, що вона буде оновлюватися, так що, коли вам взгрустнется, заглядайте сюди.  Читати далі "

Як заробити під час карантину: 8 ідей

Uber Eats

Поки весь світ твердить про коронавіруси, ми продовжуємо говорити про гроші. Через карантин багато українців ризикують залишитися без зарплати або, по крайней мере, вагомою її частини. Що робити в такому випадку? Пропонуємо 8 простих способів заробітку на час карантину, деякі підійдуть навіть школярам. Читати далі "

Коментарі (3)

Виплати на дитину: як оформити онлайн

отримати виплати на дитину онлайн

Новонародженому хочеться показати цілий світ ... але ніяк не черга в Радбезі. На щастя, оформити належні державою виплати на дитину в Україні можна і онлайн. Що для цього потрібно, чого чекати і скільки часу займе оформлення - розповідаємо тут. Читати далі "

Коментарі (1)

З України в Мексику: історія однієї еміграції

Скільки коштує переїхати з України в Мексику

Кожен третій українець мріє покинути країну заради роботи за кордоном. Багато хто мріє виїхати назовсім. Про це говорять результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг», які вона проводила в грудні 2019 року. При цьому Мексика-далеко не самий очевидний вибір наших співвітчизників, але тим цікавіше нам було дізнатися розповідь дівчини, чия сім'я вирушила спробувати щастя в цю країну. Як це було і до яких висновків дійшла наш автор читайте в статті. Читати далі "

наверх