Корисні статті для автомобіліста

Рейтинг таксі Києва: порівняння топових служб

рейтинг такси киев 2020

Ви спізнюєтеся на зустріч або не знаєте дорогу? А може, ви засиділися в гостях і громадський транспорт вже не ходить? Або збираєтеся на важливий захід, а на вулиці сльота і зберегти пристойний вигляд в таких погодних умовах неможливий? У будь-якому з цих випадків на допомогу прийде таксі. Благо, вибрати сьогодні є з чого: Bolt, Uklon (Ухил), Uber, Ontaxi і т.д.

На який із служб зупинитися, задалися ми питанням в редакції Олфін. Так з'явився наш рейтинг таксі Києва.  Читати далі "

Комментарии (13)

Штрафи проти відпустки: що перевірити перед виїздом за кордон

перевірка штрафів на прізвище

Багато хто вважає, що штрафи за порушення ПДР не несуть ніякої загрози для порушників. Але наявність неоплаченого штрафу, зафіксованого в базі штрафів України, може стати причиною заборони на виїзд з України.

Уявіть собі: ви проходите паспортний контроль в аеропорту щоб відправиться в довгоочікувану відпустку і поніжитися на сонечку десь на березі Тихого океану. І тут прикордонники повідомляють вам: «Ви перебуваєте в базі боржників, тому ми не можемо випустити вас з країни»! Результат - зіпсований настрій, витрачені нерви і втрачені гроші, так як навряд чи хтось поверне вам вартість путівки.

Всього цього можна уникнути, вчасно задавшись питанням: де і як дізнатися заборгованість по штрафах ПДР? Читати далі "

Що чекає «евробляхі» після 22 серпня

який штраф за евробляхі

Протягом довгого часу українці користувалися лазівками в чинному законодавстві і купували автомобілі з європейської реєстрацією. Особливою популярністю серед наших співвітчизників користувалися 10-15-річні авто німецького виробництва, в основному - Audi, VW, Opel, Mercedes і BMW. Однак у Верховній Раді (далі - ВР) прийняли евробляхі закон, що забороняє постійне використання автомобілів на Єврономер на території України. Це викликало цілі хвилі невдоволень у частини населення, які переросли в мітинги і протести, більш відомі як «Евробляхі майдан».

В результаті уряд пішов назустріч власникам «евроблях», надавши їм пільговий період і спеціальні умови для розмитнення, термін дії яких закінчився 22 серпня 2019 року. Так що ж чекає автовласників машин на Єврономер далі? І який штраф за «евробляхі» загрожує «порушників» вже завтра? Давайте розбиратися. Читати далі "

Кращі літні шини преміум-класу

автомобільні шини преміум-класу

Про кращих шинах в бюджетному і середньому сегменті ми вже розповіли. Тепер зупинимося на шинах преміум-класу. Нагадаємо, наш рейтинг складено на основі таких шведських видань як Auto Motor & Sport, Teknikens värld, Aftonbladet, Vi bilägare, Råd och Rön і їх тестів 2018 і 2019 року. Читати далі "

BlaBlaCar: інструкція для пасажира і водія

блабакар інструкція

Попереду довгі вихідні, а квитки на потяги та автобуси розкуплені за багато тижнів вперед? Не поспішайте засмучуватися, вихід є! це райдшерінг, Тобто спільне використання приватного автомобіля за допомогою онлайн-сервісів пошуку попутників. Детальніше про це явище ми розповіли в минулій статті. Зараз зупинимося на прикладної частини: як зареєструватися на сервісі і знаходити вільних водіїв або попутників.  Читати далі "

Розповідь очевидця: Як я розмитнював свою «евробляху»

розмитнити мазду

25 листопада 2018 року в силу закон про посилення відповідальності за порушення митних правил при ввезенні в Україну автомобілів на європейській реєстрації. До 22 лютого власники «евроблях» могли провести розмитнення на пільгових умовах. Один із знайомих редакції Олфін, який побажав залишитися інкогніто, встиг скористався пільговим періодом. Про те, як це відбувалося, читайте нижче. Читати далі "

11 кроків для розмитнення європейського авто

розмитнити евробляху

Вже з 22 травня власникам автомобілів на Єврономер гарантовано підвищену увагу з боку митниці та поліції. Якщо автомобіль знаходиться в Україні більше 30 днів, офіційний штраф складе 170 тис. Грн, а максимальною мірою покарання «нелегала» може стати конфіскація авто. Читати далі "

наверх