Час читання ~ 2 хв.

Банки без мобільних додатків: список

мобільні додатки банки

Якось Олфін порівнював мобільні додатки топових банків. Ознайомитися з інформацією про додатки банків ви можете тут. Сьогодні ж ми розповімо про тих з них, хто до сих пір не спромігся (чи зовсім не збирається) запустити опцію управління своїми фінансами з мобільних девайсів. Можливо, вона дійсно потрібна не всім, але якщо ви роздумуєте відкрити рахунок в банку з цього списку, забудьте про можливість отримувати перекази або відкривати депозити прямо зі смартфона.

Обізнаний - значить, озброєний!

Читайте також: Вибираємо кращий мобільний банкінг

Банки без мобільних додатків

Представляємо вам ні багато ні мало, а 35 фінансових установ, додатки яких ви не знайдете ні в Play Market, ні в App Store. Деякі з них працюють тільки з великим бізнесом, тому такі утиліти їм за великим рахунком і не потрібні, але все ж більшість тісно співпрацюють з фізособами і невеликим бізнесом.

Цікаво, що перша трійка рейтингу найбільших за обсягом вкладів банків - УкрЕСКО, ІНГ і Універсал - не мають власних утиліт. До речі, дітище останнього - monobank - відрікся від традиційних відділень і колл-центрів і на церемонії нагородження FinAwards 2019 отримав приз за кращу реалізацію мобільного додатка.

Читайте також: Банки, яких більше немає

МФО з додатками

Мікрофінансові організації не відстають і теж активно працюють над мобільними додатками. Правда, більшість з них віддало перевагу Андроїд. Тільки у Майваллет є додаток і на Айфон. Список МФО, у яких є мобільне управління:

Читайте також: Віртуальна карта: що, як, навіщо?

висновок

Тепер ви знаєте про банках, які на порозі 2020 року всі ще не мають мобільних додатків. І про МФО, які надають такий сервіс своїм клієнтам. Наскільки це знання вплине на ваш вибір фінустанови - вибір за вами! Ну а Олфін, як завжди, буде тримати руку на пульсі новин зі світу фінансів та про найцікавіші з них розповідати вам!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голосу, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх