Час читання ~ 3 хв.

Приватний займ в Україні

Приватний займ в Україні

Приватні позики стають останнім часом широко затребуваними в українців.

У світлі подій останніх років в нашій країні великі банківські структури, не бажаючи ризикувати своїми активами, дуже обережно видають кредити, піддаючи скрупульозної перевірці кожного клієнта. На відміну від банків, мікрофінансові організації не так вимогливі до позичальників і пропонують таку послугу, як приватні позики на карту онлайн.

зміст:

 1. Приватні позики на карту. Україна вийшла на новий рівень
 2. Приватний займ без перевірок. Хто може стати клієнтом МФО
 3. Приватний займ - переваги очевидні

Приватні позики на карту. Україна вийшла на новий рівень

Ще кілька років тому якщо в банку відмовляли у видачі кредиту, вибору у позичальників не залишалося. Такий послуги, як приватний займ на карту не було.

Середній вік мікрофінансових компаній - до 5 років. Це досить молодий напрямок на фінансовому ринку, але вже досить популярне завдяки своїй лояльності до клієнтів, простоті та оперативності у видачі кредитних коштів. Тепер кожен, кому з банку прийшла відмова, може сміливо сказати: "Візьму приватний позику і здійсню свою мрію".

Приватний займ без перевірок. Хто може стати клієнтом МФО

Позики від приватних осіб не слід плутати з позичанням грошей у друзів і знайомих. Позика приватний надають мікрофінансові організації, які мають дозвіл Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. МФО кредитують коштами з власних або залучених активів, як і банки. Різниця в значно менших розмірах активів. Приватний позику - це отримання невеликої грошової суми.

Максимум, на який можна розраховувати, становить 15 000 гривень. Але при цьому і вимоги до клієнтові не такі жорсткі, як в банках. Головні умови - українське громадянство, прописка і проживання на території України, мінімальний вік 18, максимальний 75 років, хоча можуть бути і варіанти (від 21 року до 60 років, наприклад), регулярний дохід, не обов'язково офіційний.

взяти мікрокредит

Приватний займ - переваги очевидні

Коли гроші потрібні терміново, займ приватний - кращий вибір.

По-перше, все оформлення і отримання грошей відбувається через Інтернет: приватний позику онлайн - просто, швидко і зручно. На офіційному сайті клієнт заповнює поля заявки на отримання кредиту, вказуючи в ній паспортні дані, ідентифікаційний номер, номер мобільного і номер банківської карти, виданої будь-яким банком на території нашої країни.

Заявка на приватний позику (під 2% в день, стандартна ставка) розглядається кредитним відділом протягом 10 хвилин. Після прийняття позитивного рішення компанія переводить гроші на кредитну карту клієнта. За часом вся процедура займає не більше 20 хвилин.

Видається приватний позику під відсотки, як і будь-який інший кредит. Але процентна ставка значно нижче, ніж в банках і суму погашення кредиту можна розрахувати самостійно на сайті з урахуванням терміну мікрокредитування.

Приватний займ без передоплати - ще один споживчий попит на приватні позики і продовжує рости. Ви отримуєте гроші на карту, при цьому від вас не потрібно зробити передоплату. Все прозоро і просто.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосів, в середньому: 5 з 5)

2 коментарі до “Частный займ в Украине”

 1. Аватар коментатораяна :

  здраствуйте мені потрібен позику 20 000 грн на два роки

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. МФО не видають такі «довгограючі позики». Рекомендуємо звернутися в банк.
   Можливо, вам буде корисна стаття про найвигідніших умовах по кредитах готівкою https://allfin.com.ua/stati/o-kreditovanii/kredit-nalichnymi-banki/ або стаття про споживче кредитування https://allfin.com.ua/stati/o-kreditovanii/potrebitelskij-kredit/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх