Час читання ~ 3 хв.

Довгі канікули в 2020 році: лайфхак з календарем

календар зі святковими днями

Відпустка потрібно планувати заздалегідь. А якщо це робити правильно - відштовхуючись від календаря на 2020 рік зі святами і вихідними в Україні, то кількість днів відпустки можна істотно збільшити, не вдаючись до такого інструменту як відпустку за свій рахунок. Цікаво? Тоді ловите лайфхак, як збільшити 24 календарних дня відпустки як мінімум в два рази.

зміст:

 1. Коли краще брати відпустку
 2. січень
 3. Березень
 4. Квітень
 5. Травень
 6. червень
 7. Серпень
 8. Жовтень
 9. грудень
 10. висновки

Важливо: У статті ми відштовхуємося від 24-денного щорічної оплачуваної відпустки, який на законодавчому рівні гарантований кожному українцеві, який працює на підставі трудового договору. Втім, якщо ваш щорічну відпустку передбачає більшу кількість днів, ви також можете використовувати наведену схему.

Коли краще брати відпустку

Щоб відповісти на це питання, давайте заглянемо в виробничий календар 2020 року, який Кабмін України стверджує на щорічній основі. Для більшої зручності давайте розглянемо кожен місяць, в якому можна «схитрувати», окремо.

січень

Офіційні вихідні в січні будуть 1 і 7 числа, при цьому, згідно з рекомендаціями Кабміну, роботодавцям рекомендується перенести робочий день з 6 січня на суботу 11 січня. Якщо ви візьмете відпустку 2-3 числа місяця, то витратите 2 дні відпустки, а відпочинете 7 днів.

Березень

У цьому місяці календар зі святковими днями в Україні показує одне свято - 8 березня, який припадає на неділю. Це означає, що понеділок 9 березня - вихідний. Якщо взяти відпустку в період з 10 по 13 число, буде використано лише 4 дні відпустки, а відпочинок складе 9 днів.

Квітень

У квітні українці святкуватимуть Великдень, яка припадає на неділю 19 квітня. 20-го ж квітня буде вихідний, тому якщо оформити відпустку на 21-24 квітня, то вийде аж 9 вихідних днів.

Травень

У травні 2020 року на нас чекають довгі вихідні. У цьому місяці буде два вихідних святкових дня - 1 і 9 травня, причому другий доводиться на суботу, а значить вихідним буде 11 травня (понеділок). Якщо взяти відпустки на період з 4 по 8 травня, вийде аж 11 вихідних.

червень

У цьому місяці буде два свята - Трійця і День Конституції, які припадають на 7 і 28 червня відповідно (понеділок 8 і 29 червня - вихідні). Як і в інших випадках, ви вільні вибрати ті вихідні, які вам більше до душі. Наприклад, з 9 по 12 число. Але ми порахували, що оскільки попередні місяці тож видалися ударними, а попереду ще цілих півроку, в цьому місяці додаткових вихідних не брати.

Серпень

У серпні в Україні традиційно святкується день Незалежності, який припадає на понеділок. Це означає, що оформивши відпустку на період з 25 по 28 серпня, можна відпочити 9 днів.

Жовтень

У цьому місяці календар вихідних показує одне свято - День захисника України, який припадає на середу 14 жовтня. Якщо взяти відпустку на 12-13 або 15-16 жовтня, замість двох днів вийде відпочити 5 днів.

грудень

25 грудня в Україні відзначається католицьке Різдво Христове, яке припадає на п'ятницю. Оформивши відпустку з 28 по 31 грудня, можна отримати справжні канікули - 10 вихідних поспіль!

календар на 2020 рік зі святами і вихідними Україна

висновки

На закінчення відзначимо, що навіть якщо у вашій компанії потрібно обов'язково сходити у відпустку на 14 календарних днів, у вас залишається ще як мінімум 10 днів, які можна використовувати, користуючись нашими порадами. А покладені 2 тижні відпустки краще використовувати в лютому, липні, вересні або листопаді - коли немає жодного святкового вихідного. Це дозволить отримати максимальну фінансову вигоду, так як сума відпускних буде максимальною.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(72 голосу, в середньому: 3.3 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх