Статьи об экономике в Украине и мире

Що таке Міжбанк і чим він займається

курс валют міжбанк

Зазвичай українці моніторять новини щодо поновлення курсу долара і євро на міжбанку, готівковому і «чорному» ринках. Тому слово «міжбанк» вельми популярне в фінансових новинах. Але це таке і за якими принципами працює? Пропонуємо розібратися в цьому разом. Читати далі "

Торгівля людьми: як не потрапити в пастку

торгівля людьми в Україні

Кожен 5-й українець ризикує потрапити в рабство. Про це говорять дослідження міжнародної правозахисної організації А21.

У цій статті ви дізнаєтеся:

  • як українці потрапляють в трудове і сексуальне рабство;
  • де їх шукають і як обманюють,
  • як уберегти себе і близьких від нього.

Читати далі "

Коментарі (1)

Ціна на нафту: від чого залежить і чому змінюється

ціна на нафту онлайн

Ціна нафти - показник нестабільний: то зростає, то падає. На зміну котирування нафти впливає все, починаючи від природних катаклізмів, закінчуючи світовою політикою. Передбачити, скільки буде коштувати барель в найближчі півтора-два роки дуже складно. І все ж, спробуємо це зробити.  Читати далі "

Індекс інфляції в 2019 році

індекс інфляції

Мабуть, в Україні не знайдеться людини, яка б жодного знав, що таке інфляція. Її вплив кожен відчув на собі. Це знецінення грошей поряд зі збільшенням цін і зростанням товарного дефіциту. А що таке індекс інфляції, відомо не всім. Про це і поговоримо. Читати далі "

Курс гривні: політекономія майбутньої девальвації

курс гривні

Предвыборная гонка на некоторое время отвлекла внимание украинцев от состояния экономики, но сразу после праздников все существующие проблемы вновь окажутся в фокусе СМИ. Какие же перспективы развития Украины и прогнозы на ближайшую и среднесрочную перспективу? Читати далі "

Bloomberg: Кредити Світового банку, Китай і жебраки країни

кредиты для Китая

Еще летом 1981 года Китай, будучи бедной и технологически отсталой страной, получил свою первую ссуду во Всемирном банке. $ 200 млн пошли на модернизацию университетов, которые стали больше выпускать ученых и инженеров. Это был большой шаг для страны, где средний уровень заработной платы за год был ниже, чем у большинства американцев за неделю. Читати далі "

Independent: Брексил обходиться Британії в £ 800 млн на тиждень

брексит

По словам экономиста Банка Англии Яна Влиге, за выход из Евросоюза после референдума в 2016 году Великобритания ежегодно платит свыше 40 млрд фунтов стерлингов в год, т.е. по 800 млн фунтов стерлингов в неделю. Читати далі "

наверх