Час читання ~ 4 хв.

Ювелірний ломбард: здати прикраси з максимальною вигодою

ломбард кільце з діамантом

Якщо вам терміново потрібні гроші, одне з найпростіших рішень - здати в ломбард ювелірні прикраси. Як правило, більшість ломбардів працюють з декількома видами застав, але нас буде цікавити саме ювелірний ломбард - той, який видає кредити під заставу прикрас.

Здати кільце в ломбард - просто і швидко. Вам знадобиться лише паспорт, код, саме прикраса і 15-20 хвилин часу.

Ломбарди приймають не тільки ювелірні прикраси, але і золотий лом. Здати золоте кільце в ломбард, якщо воно поламано або одиноку сережку без пари теж можна, але будьте готові до того, що ціна буде трохи нижче стандартної, адже ваш заставу піде вже не як ювелірна прикраса, а як лом з дорогоцінних металів.

зміст:

  1. Ломбард діамантів: особливості
  2. Чи можна здати в ломбард обручку
  3. Продати кільце в ломбард
  4. Кільця в ломбарді: ціна питання

Ломбард ланцюжки та інші прикраси як правило приймає з різних металів: золото, срібло і платина найпоширеніші. Не варто хвилюватися, якщо ви несете в ломбард сережки або інша прикраса, на якому від старості ушкодилася проба - у кожного експерта в ломбарді є спеціальні реактиви, які допоможуть встановити пробу дорогоцінного металу, навіть якщо її немає на виробі.

Ломбард діамантів: особливості

Ломбард кільце з діамантомЛомбард діамантів - окрема організація, адже чим більше специфічний об'єкт застави, тим більш кваліфікованим повинен бути персонал ломбарду. Є лише кілька ломбардів в Україні, що видають кредити під заставу діамантів і виробів з ними. Такий ломбард кільце з діамантом прийме на більш вигідних умовах, ніж звичайні ломбарди, що працюють з золотом.

Наприклад, ломбард «Капітал» видає кредити під заставу діамантів або виробів з ними. Такі ломбарди, як правило, не працюють за принципом «ближче до клієнта», але дорогою заставу варто клопоту, адже його оцінка в різних ломбардах може дуже істотно відрізнятися.

Чи можна здати в ломбард обручку

Чи можна здати в ломбард обручку? Звичайно можна. Більш того, обручки в ломбарді цінуються максимально високо. Коли ви здаєте в ломбард ювелірну прикрасу, значення має чиста вага золота, тому перед оцінкою всі камені і вставки з вироби прибирають. Ломбард кільця оцінює не комплексно, а просто по вазі металу. Звідси висновок: здати обручки в ломбард буде максимально просто і вигідно, адже такі кільця, як правило, без всяких вставок. Здати сережки в ломбард з цієї точки зору дещо складніше, адже сережки рідко роблять без вставок.

Продати кільце в ломбард

Є різниця в тому, чи хочете ви здати кільце в ломбард або продати кільце в ломбард. У першому випадку оформляється договір застави і передбачається, що кільце ви викупите. Якщо ви хочете здати кільце в ломбард, ціна за грам, як правило, буде трохи вище, ніж коли ви продаєте ювелірну прикрасу. Уточніть це відразу при оформленні договору, адже в деяких ломбардах ціна оцінки і ціна покупки відрізняються.

Важливий момент: ломбард золоті кільця, як і інші прикраси, які ви здали в якості застави, реалізує тільки після закінчення кредитного договору. У будь-якому випадку, у власника значно більше привілеїв у викупі свого прикраси, ніж у стороннього покупця. Тільки якщо ви відмовилися викупити своє майно і термін договору закінчився, ломбард приступає до його реалізації.

Кільця в ломбарді: ціна питання

Кільця в ломбарді: ціна, як правило, значно привабливіша, порівняно з ювелірним магазином. Ломбард продає золоті кільця не тільки б / у, але і абсолютно нові вироби з бірками. Дуже часто в ломбард потрапляють небажані подарунки або ті вироби, які просто не потрібні їх власникам - третя ланцюжок, наприклад. У такому випадку досить розумно просто отримати гроші і використовувати їх на те, що дійсно порадує, замість того, щоб накопичувати вдома не милі серцю ювелірні вироби.

Пам'ятайте: якщо ви берете кредит в ломбарді під заставу ювелірного виробу, за цей кредит все одно доведеться платити, і відсотки в ломбардах досить значні. Так само просто і швидко ви можете взяти кредит в МФО, Але при цьому розлучатися з дорогим для вас виробом не доведеться.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх