Час читання ~ 4 хв.

Карти з кешбек: батл Monobank VS Privatbank

кешбек на карту

Кешбек можна отримувати не тільки здійснюючи покупки через спеціальні сервіси або додатки на телефоні, А й просто оплачуючи покупки за допомогою вашої банківської карти. Як це працює і які тут підводні камені - розбираємося разом.

зміст:

 1. Дебетові та кредитні картки з кешбек
 2. Батл Monobank VS Privatbank
 3. «Універсальна» від «ПриватБанку»
 4. Monobank від «монобанк»

Дебетові та кредитні картки з кешбек

Карта з кешбек може бути як дебетова, так і кредитна. Сьогодні кешбек є одним з переваг кредитної картки, тому банки намагаються забезпечити своїм клієнтам найбільші повернення. Кредитні карти з кешбек:

 • кешбек монобанкКредитна карта «Максимум» від «Альфа-банку»Обіцяє до 25% кешбек;
 • Кредитна карта Card Blanche White від «Ідея Банк» з кешбек до 10%;
 • Кредитна карта Monobank з кешбек до 20% на певні категорії покупок;
 • Кредитна карта «Велика п'ятірка» від «ТАСкомбанк» з кешбек до 2%;
 • Кредитна картка «Універсальна» з кешбек до 20% за програмою «Бонус +».

Як видно зі списку, максимум при розрахунку кредитною карткою ви можете отримати кешбек до 25%. Ключовою тут саме прийменник «до». Насправді ж, як правило, кешбек становить до 5%- повер ти вище для українського ринку швидше виняток, так що орієнтуватися на максимальні цифри при виборі карти не варто. Набагато вигідніше вибирати карту, по якій є нехай навіть невелика знижка, але в тих магазинах, клієнтом яких ви регулярно є.

Батл Monobank VS Privatbank

Кешбек можна отримувати двома способами: готівкою або бонусами. «Монобанк» залучає клієнтів кешбек до 20% на обрані категорії покупок з можливістю виведення грошей на карту, а «ПриватБанк» пропонує ті ж 20% кешбек, але в рамках програми «Бонус +». Обидві карти - кредитні, але можуть виступати і як дебетові карти з кешбек.

Порівняємо дві популярні карти: «Універсальну» від «ПриватБанку» і Monobank від «монобанк» і подивимося, що ж вигідніше.

параметр порівняння«Універсальна» від «ПриватБанку»Monobank від «монобанк»
Можливість використовувати карту як дебетовудада
Кешбек на покупкидо 20% в мережі магазинів-партнерів, яких сьогодні майже 44 000Всі магазини. До 20% на 2 обрані категорії товарів. Категорії потрібно міняти раз на місяць
Можливість виведення грошей на картунемаєда
Вартість використання кешбекБезкоштовно. Можна оплатити 100% покупки в магазинах-партнерахНеобхідно вивести гроші на карту. Виводячи кешбек, ви втратите 19,5 % на податках
нарахуванняМиттєво після оплати покупки в магазинах-партнерахМиттєво, після оплати товару обраної категорії
ОсобливостіВикористовувати отримані бонуси ви можете тільки в мережі магазинів партнерів. Спеціальний додаток «Бонус +» допоможе вибрати магазини, в яких ваша економія буде максимальною. Ви заздалегідь знаєте, який кешбек отримаєте.Щомісяця ви вибираєте дві і шести запропонованих банком категорій товарів і послуг, за якими будете отримувати кешбек в цьому місяці. Щомісяця необхідно оновлювати ці категорії або продовжувати їх. Ви дізнаєтеся % кешбек за фактом зробленої покупки.

Отже, особливості кожної карти.

«Універсальна» від «ПриватБанку»

Бонусна програма від «ПриватБанку» сьогодні - це великий окремий проект, який має власний додаток. Якщо розібратися, економити з цією картою дуже зручно. У додатку ви можете подивитися, які магазини і яку знижку надають і в будь-якому магазині, на дверях якого є спеціальна наклейка «Бонус +», а таких уже майже 44 000 по всій Україні, можете отримати дисконт або оплатити свою покупку бонусами. Мінус: конвертувати бонуси в гривні або вивести їх на поточний рахунок не можна. Плюс: кешбек ви використовуєте повністю, на 100%.

Monobank від «монобанк»

висновок кешбекКарта «монобанк» дозволяє отримувати до 20% кешбек на обрані категорії товарів, всього 2 категорії зі списку. Категорій небагато: кафе і ресторани, продукти, краса і медицина, туризм, авто і АЗС, одяг і взуття, кіно.

Банк залишає за собою право змінювати категорії і за вами - право кожного місяця міняти обрану категорію. Безсумнівний плюс: кешбек приходить відразу ж, ви бачите його суму в додатку і заодно бачите, скільки ще потрібно отримати кешбек, щоб вивести гроші на карту. Безсумнівний мінус: при виведенні грошей на карту кешбек чомусь зізнається доходом і банк утримує з нього податок на дохід 18% і 1,5% військовий збір, так що використовувати кешбек зможете всього на 80%.

Яку суму ви приблизно витрачаєте на покупки, які оплачуєте карткою? Навіть якщо за допомогою кешбек вам вдасться повернути 3-5%, це будуть цілком відчутні гроші. Так, витративши 10 000 грн з кешбек 5% ви отримаєте назад 500 грн. А цього вже досить, щоб завести свій власний особистий пенсійний фонд.

Використовуйте сучасні платіжні інструменти і розпоряджайтесь грошима максимально ефективно!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(13 голосів, в середньому: 4.4 з 5)
наверх