Час читання ~ 3 хв.

Як злізти з кредитної голки

Як злізти з кредитної голки

Життя в кредит - це реалії, знайомі багатьом. Дуже часто в кредитну залежність потрапляють люди, які не вміють жити за коштами. Або хочуть все і відразу. Масла у вогонь підливають банки і МФО, що пропонують позики на будь-який смак і гаманець. Але найбільшу небезпеку становлять кредитні карти.

зміст:

 1. Кредитні карти - спокуса, який веде до залежності
 2. Грамотне планування витрат
 3. Подяка кредиту

Кредитні карти - спокуса, який веде до залежності

Кредитна карта - це допомога в скрутну хвилину. З одного боку. Боргова яма, з якої складно вибратися, - з іншого. Якщо ви зняли якусь суму з кредитки, але встигли повернути весь борг до закінчення пільгового періоду, а це, як правило, 55 днів, то все нормально. За умови, що ви ці гроші не зняли знову. Знаєте, як буває, зняв - поклав, зняв - поклав і так до нескінченності. Починається гра, з якої вийти без фінансових втрат неможливо.

Отримати кредит

Банківські маркетологи роблять все, щоб «примусити» вас користуватися кредитними картами. Як позбутися від кредиту, коли перед вашими очима позитивний баланс. Найчастіше сума перевищує місячний дохід. Здається що гроші є, а значить, можна витрачай. Так ви ризикуєте «залізти» в борги, які можна повертати роками.

Що ж робити? Як перестати «гратися» з кредиткою? Як злізти з кредитної голки, якщо вже підсіли на неї? Вихід є.

 • Оформляєте звичайний споживчий займ на суму, яка потрібна, щоб закрити кредитку.
 • Вносьте гроші і закриваєте кредитну карту.
 • Знищуєте карту і ні в якому разі не відкриваєте нову.
 • Справно виплачуєте споживчу позику протягом потрібного терміну.

Вибрати вигідний споживчий кредит вам допоможе таблиця. У ній представлені позики з відсотками, а також розрахунок щомісячних виплат і переплат при наступних вихідних. Кредит на 10 000 грн на 12 місяців.

кредитРічна % ставкащомісячна комісіяразова комісіяЩомісячний платіжЗагальна переплата
Юнекс Банк
для пенсіонерів0,01%2,49% від суми-1 082,38 грн2 988,54 грн
Кредит готівкою0,01%2,99%-1 132,38 грн3 588,54 грн
ідея банк
I-Кредит12%1,65% від суми15% від суми1 053,49 грн4 141,85 грн
Креді Агріколь Банку
Свобода15%2,3%4,6% від суми1 132,58 грн4 051,00 грн
Мегабанк
Без довідки про доходи15%2,8% від суми-1 182,58 грн4: 191 грн
ідея банк
простий9,99%2,1 від суми165 від суми1 089,11 грн4 669,35 грн

 

Отримати кредит

Грамотне планування витрат

планування витратЩоб не захоплюватися кредитами, слід грамотно планувати свій бюджет. Важливо, щоб витрати не перевищували доходи. Інакше, ласкаво просимо в кредитну кабалу.

 • Почніть вести щоденник витрат. Вносьте кожну покупку, навіть найменшу. Таким чином ви відстежите зайві витрати і дізнаєтеся, скільки грошей потрібно на місяць.
 • Плануйте витрати.
 • Отримавши зарплату, спочатку зробіть обов'язкові платежі, наприклад, комунальні, за позиками (якщо такі є). Решту суми розподіліть на місяць.
 • Не робіть спонтанні покупки, особливо на велику суму.
 • Суворо дотримуйтеся бюджетного плану і буде вам щастя.

Подяка кредиту

Гроші - це не просто монетки і папірці. Це енергія. Ставитися до неї потрібно з повагою. Якщо ви коли-то взяли кредит, не потрібно злитися і з невдоволенням думати про повернення боргу. Адже колись ці гроші вас виручили. Ви змогли вийти зі складної життєвої ситуації. Порадували себе або близьких покупкою, подорожжю і так далі.

Значить, позикові гроші принесли користь. Будьте їм вдячні за це. Виплачуйте кредит без нарікань і агресії, але не концентруйтеся на ньому. А в майбутньому просто намагайтеся грамотно розподіляти доходи. Живучи за коштами, ви станете вільними від боргів.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх