Час читання ~ 4 хв.

Як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера

дізнатися хто дзвонив з невідомого номера

З кожним днем дзвінки від незнайомих абонентів надходять все частіше і дратують все більше. Тому пропонуємо поговорити про те, як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера і звідки дзвонили. А також чому ми не рекомендуємо передзвонювати, якщо ви не знаєте, кому належить номер. Цікаво? Приступимо!

зміст:

 1. Пошук в мережі
 2. спеціалізовані сайти
 3. Viber або Facebook
 4. Мобільні додатки
 5. Як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера: висновок

Пошук в мережі

З невідомих номерів дзвонять:

 • інтернет магазини;
 • мобільні оператори;
 • банки і мікрофінансові організації;
 • колекторські агентства;
 • контакт-центри;
 • шахраї.

Втім, номера не нескінченні, а нечестиві компанії і «каламутні» особистості дзвонять з одних і тих же телефонів, що вселяє надію на порятунок.

дізнатися регіон за першими цифрами номера
Читайте також: Обережно, шахраї! Як не стати жертвою

Швидше і найпростіше дізнатися хто дзвонив з невідомого номера - вбити номер абонента в пошуковий рядок браузера. Перевірка за номером телефону займає кілька секунд і часто дозволяє досягти потрібного результату - виявити, хто телефонує. Номери компаній, які нав'язують «неймовірно привабливі» умови, або аферистів дуже швидко стають знаменитими на просторах інтернету.

Щоб домогтися найбільшої ефективності, рекомендуємо вводити номер в різних форматах. Як приклад:

 • +38 (ххх) ххх-хх-хх;
 • 38 (ххх) ххх-хх-хх;
 • 8 (ххх) ххх-хх-хх;
 • (Ххх) ххх-хх-хх.

Читайте також: Як знайти телефон, якщо він втрачений або вкрадений

спеціалізовані сайти

визначити невідомий номер допоможуть і спеціалізовані онлайн-сервіси, які можна знайти, вбивши в рядок пошуку запит «знайти хто дзвонив по номеру». Серед найбільш відомих сервісів, які допоможуть знайти номер і перевірити його:

 • simtarif.com.ua
 • tarifec.com
 • mobi-nomer.com
 • ktozvonil.net
 • zvonil.octo.net

Читайте також: Що робити, якщо банк заблокував карту

На цих сайтах збираються не тільки номери, але і коментарі до них, які залишають звичайні люди. Їх мета - попередити про шахраїв, колекторських конторах і неурядових продавців. Тут же можна задати питання про те, як дізнатися з якого місця дзвонили і отримати відповіді бувалих «сищиків», які охоче діляться інформацією.

Viber або Facebook


Ще один легкий спосіб дізнатися найменування того, хто дзвонить компанії або людини - «пробити» його через Viber, WhatsApp, а іноді і Facebook. Вони дуже популярні не тільки в Україні, а й країнах СНД, при цьому не приховують деякі дані про своїх користувачів, включаючи фото і їхнє становище

як дізнатися з якого місця дзвонили

Мобільні додатки

Якщо скористатися пошуком в магазинах додатків App Store або Google Play, можна знайти велику кількість програм для визначення звідки дзвонять. Такі програми зазвичай мають власну базу телефонів і дозволяють користувачам додавати небажані номера з відповідними позначками. Серед найпопулярніших програм:

 • Kaspersky Who Calls
 • Це утиліта, що має вбудований визначник номера, автоматично перевіряє всі вхідні дзвінки від невідомих абонентів, щоб проінформувати, варто брати трубку чи ні. Серед мінусів - відносно невелика база номерів і не сама «повороткого» служба підтримки.
  Ціна: безкоштовно
  Підтримувані ОС: Android і iOS
 • Хто дзвонить
  Додаток, кинула виклик телефонному спаму. За заявами розробника в їх базі міститься понад півтора мільйона номерів і вона постійно доповнюється. Вона допоможе дізнатися місто звідки дзвонили, а також оператора абонента - навіть якщо він переніс номер від одного оператора до іншого.
  Ціна: 379 руб.
  Підтримувані ОС: iOS

Читайте також: Вибираємо кращий мобільний банкінг

 • Truecaller
  Одне з найпопулярніших додатків, що дозволяють швидко отримати відповідь на питання «як дізнатися звідки дзвонили Україна». Крім даних про абонента додаток вміє повністю блокувати небажані контакти. Наприклад, коли ваш номер набере заблокований абонент, у відповідь він почує тільки короткі гудки. До очевидних плюсів програми можна віднести її 10-річний вік. Весь цей час вона невпинно збирає інформацію про телефонні номери з усіх куточків земної кулі.
  Ціна: безкоштовно
  Підтримувані ОС: Android і iOSвизначити кому належить номер телефону

 

 • CallApp
  Ще одне популярне додаток, що дозволяє не тільки дізнатися регіон на карті з перших цифр номера, але і отримати докладну інформацію про абонента абонента (якщо, звичайно, вона є). Однією з головних «фішок» є можливість активувати режим «інкогніто» і приховати номер обраного абонента не тільки під час дзвінка, але і прибрати його з журналу викликів. Але не обійшлося без мінусів - додаток любить «жерти» батарейку смартфона.
  Ціна: безкоштовно
  Підтримувані ОС: Android


Також в магазинах-додатків від Google і Apple є ще мінімум з десяток аналогічних програм, кожна з яких має свої достоїнства і недоліками. Не беремося судити, яка з них краще і ефективніше, тому що тут все індивідуально. Тому завантажуйте і випробовуйте.

Як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера: висновок

Якщо ви простили дзвінок від невідомого абонента і не знаєте, як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера, наш вам порада: не передзвонює! Не виключено, що це платний номер з космічної вартістю за з'єднання ... або шахраї, які телефонують, щоб в подальшому привласнити ваш номер шляхом створення дубліката SIM-карти. Тому радимо дочекатися коли вам зателефонують повторно.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 3.5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх