Час читання ~ 2 хв.

Квартирні відповіді на житлові питання

купити квартиру

Кожна доросла людина в своєму житті хоча б один раз стикається якщо не з придбанням житла, то з необхідністю такої покупки. Романтика життя на знімних квартирах, все-таки, дорога і втомлює.

Як тільки людина розуміє, що хоче купити житло, відразу ж виникає безліч питань:

 • У місті або за містом?
 • Будинок або квартиру?
 • Новобуд або вторинне житло?

Подумати і визначитися варто заздалегідь - квартиру ви купуєте нехай і не на століття, але надовго. До речі, настійно не рекомендуємо змінювати житло частіше ніж раз на 3 роки, інакше при кожному продажі доведеться заплатити податок в 5% від вартості квартири. Якщо для вас актуальне квартирне питання, рекомендуємо також статтю як не стати жертвою шахраїв при купівлі житла.

Кожен з варіантів житла має свої плюси і мінуси, про які потрібно знати, щоб зробити покупку, якою будеш задоволений довгі роки. Тут говоримо саме про квартири, хоча викладені думки справедливі і для будинків.

Пропонуємо вам серію статей, присвячених трьом найбільш типовим варіантам (особливо для великих міст):

Всі виділені плюси і мінуси найбільш яскраво проявляються в Києві, але актуальні і для обласних центрів - можливо, там просто будуть виражені не так чітко.

Отримати кредит

Квартира в новобудові

квартира в новобудовіКвартира на первинному ринку завжди має чітке перевагу, який є і її недоліком - вільне планування.

 • Ви отримуєте вільне планування і робите ремонт, а значить, можете поставити стіни там, де вам зручно, визначити шпалери і ламінат в кольорі, який подобається - зробити все по своєму смаку і під себе.
 • Вільне планування = ще як мінімум 300-500 доларів на кожен метр придбаної площі. Плюс безцінний досвід в роботі з будівельниками, електриками, сантехніками, вантажниками і виконробом. І, швидше за все, ви отримаєте досвід зміни будівельних бригад, освоїте ненормативну лексику і наполовину освоїте сучасні будівельні технології.
 • Загалом, внаслідок ремонту ви не тільки витратите свої гроші (від 300 дол. На квадратний метр), час (від півроку до як вийде), нерви (загартуєтеся), але і отримаєте неоціненний досвід.

Крім спільних рис квартири на первинному ринку є свої тонкощі для квартири в місті і за його межами, які ми докладно розглядаємо тут.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.8 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх