Час читання ~ 3 хв.

Що приймають в ломбарді електроніки

Ломбард ноутбуків

Ломбард ноутбуків, ломбард айфонів і ломбард перфораторів - сьогодні все це вже реальність. Здати техніку в ломбард електроніки і отримати за неї гроші можна під заставу самих різних речей: від коляски до айфона.
Все більше українців використовують ломбарди просто як канал швидкого збуту своєї б / у техніки, тому купити в ломбарді айфон 4 і навіть айфон 6 вже не проблема. Наприклад, закласти айфон 6 в ломбард можна як з правом викупу, так і без. Закласти айфон в ломбард досить вигідно в порівнянні зі спробою просто продати його в інтернеті: так, ви отримаєте за телефон меншу суму, але зате ви отримаєте її негайно, хвилин за 15-20, а от продавати телефон можна дуже довго.

зміст:

 1. Ломбард телевізорів та іншої техніки
 2. Ломбард: шуруповерти і монети
 3. Які монети цінуються в ломбарді
 4. Як заробити в ломбарді

Ломбард телевізорів та іншої техніки

Ломбард телевізорів теж саме на часі. Якщо ви хочете отримати за свою техніку максимальну суму, дотримуйтеся простих правил.

  1. Ломбарди цікавить тільки нова техніка чи вже зовсім антикваріат. Ломбард фотоапаратів «мильницю» не прийме. Здати телевізор в ломбард можна, якщо він у вас досить сучасний, а не радянський ламповий.
  2. Техніка повинна бути в робочому стані. Здати ноутбук в ломбард, наприклад, можна тільки після його детального огляду співробітником ломбарду. Якщо техніка не працює, грошей ви за неї не отримаєте.
  3. Повний комплект. Часто люди хочуть в ломбард здати айфон. В такому випадку оптимальний варіант - брати на оцінку все, що було з ним в комплекті: зарядний, навушники, коробку, гарантію. Так ви отримаєте за свою техніку максимальну суму.

Ломбард: шуруповерти і монети

Ломбард шуруповертЯк правило, ломбарди приймають золото під заставу і техніку. Якщо ваш предмет застави більш індивідуальний, наприклад, ви хочете закласти в ломбард шуруповерт, ломбард вже варто вибирати не за принципом «біля дому», а за принципом специфіки. Здати в ломбард шуруповерт набагато вигідніше, якщо ви звернетеся в ломбард спецтехніки. Наприклад, ломбард «Скарбниця» працює з технікою, в тому числі і з інструментом, на досить вигідних умовах.

Якщо поставити собі за мету, можна знайти ломбард, який працює саме з тим заставою, яка є у вас. Приклад, актуальний для молодих мам, це ломбард колясок.
Окремо варто виділити ломбарди, що працюють з предметами розкоші. Здати в ломбард кришталь можна, але не всі ломбарди візьмуть таку заставу. Це пояснюється з тим, що робота зі специфічними заставами, такими як антикваріат і предмети розкоші, вимагає дуже висококваліфікованого персоналу. Ломбард каменів, в ідеалі, повинен приймати на роботу ювелірів, а це не так вже й просто, тому у ломбардів є спеціалізація.

Які монети цінуються в ломбарді

Припустимо, у вас є колекція монет, деякі з яких ви хочете закласти в ломбард. Які монети приймає ломбард буде залежати від спеціалізації самого ломбарду. Деякі ломбарди монети з золота та срібла приймають просто по вазі, як золотий лом, в той час як спеціалізований ломбард приймає монети з урахуванням їх історичної значимості та ринкової цінності серед колекціонерів. Якщо ви хочете знати, які монети цінуються в ломбарді, відповідь проста: срібні і золоті. Знайти ломбард, який оцінить колекційну монету гідно досить складно. Будьте готові до тому, що доведеться як слід поїздити і дізнаватися умови, якщо хочете здати монети в ломбард вигідно.

Як заробити в ломбарді

Інший вигідний бізнес, пов'язаний з ломбардами, це покупка б / у техніки. Наприклад, майстри по ремонту ноутбуків із задоволенням купують ноутбуки бу в ломбарді, відновлюють їх і потім не поспішаючи перепродують. Поки мало хто оцінив переваги покупки б / у техніки в ломбардах, але професіонали своєї справи вже щосили цим користуються.
Якщо ви хочете бюджетно купити техніку, скористайтеся практикою професіоналів сервісу і зайдіть в ломбард: може бути хтось не забрав з ломбарду айфон 7, про який ви мріяли, і він чекає вас там за дуже вигідною ціною.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосів, в середньому: 5 з 5)
наверх